Storytel ile audiobook hazinesiyle tanışın, istediğiniz kitabı istediğiniz yerde dinleyin. Her geçen gün zenginleşen Türkçe kütüphaneye, İngilizce 15.000 audiobook’a ve 8.000 e-kitaba bir tık uzaktasınız.

Teknoloji geliştikçe yaptığımız aktivitelerin şekli de değişiyor. Mesela artık kitapları dinleyebiliyor ya da telefonumuzdan okuyabiliyoruz. Bu uygulama da tam olarak bu işe yarıyor, artık kitapları yanınızda taşımanıza gerek yok çünkü zaten telefonunuzdalar!

Uygulamayla kitaplarınızı internet bağlantısı olmadan dinleyebilir ve okuyabilirsiniz. Tabii ki önce kitabı çevrimdışı olarak kaydetmeniz ve indirmeniz gerekir. Okuduktan sonra kaldığınız yere ayraç ekleyebilir ve not alabilirsiniz de. Hatta okuduğunuz kitapları arkadaşlarınıza önermek için paylaşabiliyorsunuz. Zamanla uygulama size kişiselleştirilmiş kitap önerileri de sunuyor.

storytel

Sevdiğiniz kitapları bulmak için filtre sistemi de gayet geniş. Dilleri ve kategorileri istediğiniz gibi filtreleyip sıralayabiliyorsunuz. Yeni eklenecek eserleri, kitaplığınıza kaydederseniz yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Audiobook Arşivi Storytel’de

Uygulama içerisinde gezinirken, gözünüze kestirdiğiniz bir kitabın önizleme sayfasına girip oynatma tuşuna bastığınızda anında kitabın bir kısmını dinlemeye başlayabiliyor, seslendireni duyabiliyor ve kitap hakkında kısaca bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Uyku zamanlayıcısı ile dilediğiniz zaman kitabı durdurabiliyorsunuz. Popüler kitapları bulmak için Özel Seriler bölümünde en çok dinlenen kitapları görebilirsiniz. Aynı zamanda çocuk kitapları yaşlara göre sınıflandırıldığından çocuğunuza özel kitabı çok aramıyorsunuz da.

Kitaplığım sekmesine girdiğinizde kitaplığınızdaki eserleri görebiliyorsunuz. Eğer çok kalabalık bir kitaplığınız varsa kitaplığınızı kendi içinde filtreleyebiliyorsunuz. Kitaplığınızdaki bir kitabın yanındaki üç noktaya tıklarsanız çeşitli özellikler göreceksiniz. Dilerseniz okuyup bitirdiğiniz kitapları işaretleyebilir, kitap hakkında yorum yazabilir, bir arkadaşınıza hediye edebilir, seriyi takip edebilir veya paylaşıp, telefonunuza da indirebilirsiniz. 

Audiobook

Storytel size 14 günlük bir deneme süresi sunuyor. 14 gün sonunda otomatik olarak aylık üyelik planına geçiyorsunuz. Eğer ücret ödemek istemiyorsanız buna dikkat etmelisiniz. Ücretsiz denemenizin süresi bitmeden önce aboneliğinizi iptal ederseniz, herhangi bir ücret ödemezsiniz. Mobilinizdeki web tarayıcınızdan ve masaüstü tarayıcınızdan abone olabilir ve sınırsızca bir sürü sesli kitabın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sizler de yüzlerce eseri dinlemek ve audiobook’lara, e-kitaplara ulaşmak için Storytel’i aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store veya Apple App Store’u ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.