Ülkemiz de dahil birçok ülke tarafından en çok kullanılan spor uygulamaları arasında yer alan beIN Sports’un Türkçe versiyonu beIN Sports TR ile spor kanalları içinde en çok izleyiciye sahip olan LigTV kanalını, telefonunuz üzerinden her an, her yerde izleyebilirsiniz.

beIN Sports mobil uygulamasıyla futbol ile ilgili bütün güncel haberleri telefonunuz üzerinden görüntüleyebilir, futbol camiasında olan biten her şeyi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Kısacası uygulama futbol severlerin ve futbol ile yakından ilgilenenlerin çok işine yarayacak.

beIN Sports Türkiye

beIN Sports TR Uygulamasının Özellikleri

beIN Sports TR ile futbola dair her şeye ulaşabilirsiniz. Uygulamanın mobil haliyle her şeyi parmaklarınızın ucunda.

Uygulamayla SporToto Süper Ligi gibi dünya liglerini takip edebilirsiniz. İngiltere, Fransa, İspanya ve İtalya gibi dünya devleriyle alakalı en son haberlere, videolara ve maç özetlerine kadar bir çok şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulamada futbolla ilgilenenlere göre içerikler olduğu kadar başka spor dalları ile ilgilenenlerin de hoşuna gidecek içerikler yer alıyor. Mesela basketbola ilgisi olanların merakla takip edeceği SporToto Basketbol Süper Lig ve Turkish Airlines Euroleague ile ilgili haberler ve maç özetleri de uygulama içerisinde bulunuyor.

beIN Sports Türkiye

beIN Sports TR uygulamasının en beğenilen özelliklerinden biri de CepteGol özelliği. Çünkü bu özellik sayesinde SporToto Süper Lig takımları, maç esnasında hangi önemli pozisyonları yaşadı öğrenebiliyor, atılan golleri hemen izleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın bu özelliğini kullanabilmek için CepteGol üyesi olmanız gerekiyor. Tek bir takım için satılan paketler aylık 9 TL, bütün takımların bulunduğu ful paketler ise aylık 11 TL olarak ücretlendiriliyor.

Taraftarı olduğunuz takımla ilgili olan tüm haberleri takip edebileceğiniz gibi iddia listelerindeki maçlara ve canlı skorlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uygulama spor dünyası hakkındaki her şeyi telefonunuzun içine sığdırıyor.

Siz de hemen Google Play Store veya Apple App Store’dan beIN Sports TR uygulamasını edinebilir, futbol dünyasını en yakın şekilde takip edebilirsiniz. Uygulama hem Google Play Store’da hem de Apple App Store’da şu an için ücretsiz. Uygulama için satın alma CepteGol özelliği için mevcut. Buradan da sitesini ziyaret edebilirsiniz.

‎beIN SPORTS TR
‎beIN SPORTS TR
Developer: DIGITURK
Price: Free
beIN SPORTS TR
beIN SPORTS TR
Developer: Digiturk
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.