Bring!, Google Play Store’da 1 milyonu aşkın ve dünya genelinde ise 5 milyonu geçen kullanıcıya ulaşmayı başarmış ve Google editörlerinin de dikkatini çekerek editör seçimlerinde yer almış, market alışverişlerinizde sizlere yardımcı olmayı amaçlayan bir alışveriş listesi hazırlama mobil uygulaması. Detaylarına gelin hep birlikte göz atalım.

Bring

Zaman ve Paradan Tasarruf Edin

Elbette günlük hayatın koşuşturması içinde bazı önemli detayları unutabiliyoruz. Market alışverişinde hangi ürünleri almamız gerektiği de bunlardan bir tanesi. Tekrar tekrar markete gitme telaşı yerine tüm gereksinimlerimizi interaktif bir şekilde ve söylemlerin dışında, tüm aile bireylerinin gereksinimleri ekleyip çıkartabildiği bir liste olsa bizi büyük bir yükten kurtarmış olurdu.

Bring! şu an dünya çapında 5 milyondan fazla kişinin market alışverişlerini planlamasına ve yönetmesine yardım eden bir mobil uygulama. Kullanıcı dostu alışveriş listeleri ve akıllı paylaşma özellikleri sayesinde evinizde yaşayan her bireyin nelerin satın alınması gerektiğini konusunda bilinçlenmesine olanak sağlıyor.

Bring

Bununla birlikte alışverişte unutma ve tekrar tekrar arayıp ‘şunu da almayı unutma’ söyleminin önüne geçmenize yardımcı oluyor. Bu da Bring!’i alışveriş yaparken zamandan ve paradan bol bol tasarruf etmenizi sağlayan bir mobil uygulamaya dönüştürüyor.

Bring!’in En Önemli Özellikleri

– Alışveriş listelerinizi oluşturup aileniz, iş arkadaşlarınız veya dostlarınızla paylaşabilmenize olanak sağlıyor
– İhtiyacınız olan tüm alışveriş listeleri için uygulama içi şablonları var: Eviniz, ofisiniz, kulübünüz veya arkadaşlarınızla çıkacağınız tatil için değişkenlik gösteren şablonları kullanabilirsiniz.
– Bring uygulaması akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı saatler için optimize edilmiş. Böylelikle kullanım alanı da oldukça geniş.
– Alışveriş listenize ürün fotoğrafları ekleyerek daima doğru markanın satın alınmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle ürünü tarif etme derdinden de kurtulmuş olup yanlış ürün alımının da önüne geçmiş olursunuz.
– Alışverişe çıktığınızı veya listenizde değişiklikler yaptığınıza dair kişilerinize anlaşılır, hazır mesajlar göndererek bildirebilirsiniz
– Bring! kataloğunda yüzlerce malzeme mevcut ancak bir eksiklik olduğunu düşünürseniz kendiniz de kolaylıkla malzeme ekleyebilirsiniz.

BringBring! uygulamasını kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın geliştirilebilir bir yönünü fark ettiğinizde [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak isterseniz aşağıdaki linklerden veya sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

‎Bring! Grocery Shopping List
‎Bring! Grocery Shopping List

PAYLAŞ
94 basım, bir nevi fotoğrafçı ve yazar. Her şeyden önemlisi hiçbir şeyist.