Cambly, online olarak görüntülü konuştuğunuz bir yabancı dil öğrenme uygulaması. Sadece İngilizce dilini öğrenebildiğiniz bu uygulama ile anadili İngilizce olan sertifikalı öğretmenlerle konuşarak pratik yapabilirsiniz.

cambly

Öğretmenlerle Görüntülü Konuşun!

Cambly, bünyesinde sertifikalı yani gerçek öğretmenleri barındırıyor. Her gün her saat online bir öğretmen ile görüşebiliyorsunuz. Uygulamaya girdiğinizde Eğitmenler sekmesinde hangi öğretmenler çevrimiçi, hangi öğretmenler çevrımdışı, hangileri meşgul görebiliyorsunuz.

Yine aynı liste içerisinde öğretmenlerin isimlerini, resmini, diğer kullanıcılar tarafından kaç puan aldığını ve nereli olduğunu görebiliyorsunuz. Adına tıkladığınızda da Profil Videosu, Öğretmenlik Deneyimi, Eğitim, İlgi Alanları, Konuştuğu Diller, Çalışma Saatleri başlıklarında öğretmene ait bilgiler görüyorsunuz. Dilerseniz öğretmen için randevu alabiliyorsunuz ve eğer müsaitse hemen konuşmaya da başlayabilirsiniz ve mesaj atabilirsiniz. Aynı profil sayfasından öğretmeni favorilerinize ekleyip çıkarabiliyorsunuz.

Cambly

İstediğiniz Şey Hakkında Konuşun

Bağlandığınız bir öğretmenle ne isterseniz konuşabiliyorsunuz. Hatta Cambly’nin Konular sekmesinden belirli konularla hangi öğretmenler ilgileniyor ve hangisiyle konuşmak daha iyi olur bunları da görebiliyorsunuz. Örneğin; Dil ve Kültür konularında konuşmak istiyorsanız başlığa tıklayıp sizin gibi Dil ve Kültür konuşmaktan hoşlanan öğretmenleri seçerek konuşmaya başlayabiliyorsunuz.

Sadece havadan sudan konuşmak zorunda da değilsiniz. İş İngilizcenizi geliştirebilir veya
İngilizce sınavlarınız için speaking, writing, reading veya listening yapabilirsiniz de.

Tüm bunları yapmak tabii ki bedava değil. Cambly uygulaması dakika sistemiyle çalışıyor ve uygulamaya giriş yaptığınızda denemek için 5 dakika kazanıyorsunuz. 5 dakika içerisinde bir eğitmenle görüşüp devam etmek istediğinize karar verdiğinizde daha fazla dakika satın alabiliyorsunuz. Aynı zamanda arkadaşlarınızı davet ederek de dakika kazanmanız mümkün.cambly

Çocuklar için Özel Platform: Cambly Kids

Cambly çocukları da düşünmüş ve Cambly Kids platformunu kurmuş. Web sitesinden başvurarak çocuklarınıza da özel Eğitmenlerle görüntülü konuşarak İngilizce öğretme imkanı sunuyor.

30 dakikalık özel eğitimlerle en utangaç çocukların bile konuşabileceği özel konular seçilmiş ve eğitmenler bu doğrultuda seçilmiş.Çocuğunuzun dil gelişimini takip etmek için ve ders tekrarı yaptırmak için tekrardan her dersin kaydını izleyebilirsiniz.

Cambly

Uygulamayı Web üzerinden daha fazla özellikle birlikte kullanabiliyorsunuz. Cambly’i hemen denemek için aşağıdaki Google Play Store veya Apple App Store linklerinden indirebilir ya da sitesini ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cambly – İngilizce öğrenme
Cambly – İngilizce öğrenme
Developer: Cambly
Price: Free
‎Cambly - English Teacher
‎Cambly - English Teacher
Developer: Cambly, Inc.
Price: Free

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.