Disney ve Pixar karakterleri mobilde büyük bir mücadeleye hazırlanıyor. Disney ile işbirliği yapan geliştirici PerBlue, mobil için yeni bir rol yapma oyunu ortaya çıkardı.

Disney ve Pixar Karakterleri Mobilde

Disney ve Pixar Karakterleri Mobilde Bir Arada!

Sevilen animasyon karakterlerini bir araya getiren çok eğlenceli bir oyun geliyor. Disney, mükemmel bir işbirliği için kolları sıvadı. Hem iOS hem de Android platformlarda yer alacak mobil oyunun adı Disney Heroes Battle Mode olacak. Yepyeni bir deneyim sunan oyun ile Disney ve Pixar karakterleri birbirileriyle çarpışabilecek.

Disney ve Pixar Karakterleri Mobilde

Disney Heroes Battle Mode Nasıl Bir Oyun?

Oyun için önce 25 adet karakterin toplanması gerekiyor. Disney ve Pixar’ın sevilen karakterlerini toplayarak oyuna başlayacaksınız. Ancak önümüzdeki haftalarda oyuna daha fazla karakterin ekleneceği konuşuluyor.

Peki karakterler nereden seçilecek? The Incredibles, Toy Story, Wreck-It Ralph, Wall-E gibi sevilen animasyonlara ek olarak Pirates of The Caribbean efsanesinden de karakter seçilecek. Şirket elinde pek çok lisans bulunduruyor ve karakter sıkıntısı yaşamak akıllara gelebilecek en son sıkıntı olacaktır. Bu nedenle zamanla oyunun daha fazla karakterle renkleneceği tahmin ediliyor.

Takım Halinde Savaşabilecekler

Karakterlerle ilgili eğlenceli bir diğer ayrıntı ise takım halinde savaştırılabilecek olmaları. Bu da özel bonusları toplamanızı sağlayacak. Her bir karakter, kendine has yeteneklere sahip olacak. Bununla birlikte ekipmanlarla da desteklenebilecek. Karakterlerin güçlerini artırmak için ise seviye atlamanız gerekecek.

Bu keyifli mobil oyunu oynamak için sabırsızlananlara sevindirici haber: Disney Heroes oyunu hem App Store’da, hem de Google Play Store’da hazır! Yapmanız gereken tek şey, oyunu ilgili uygulama mağazasından indirmek. Oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor, ancak uygulama içi satın almalar ile hızlı ilerlemek de mümkün.

Oyun tutkunları için yeni bir soluk getirecek Disney Heroes Battle Mode’un kullanıcılar tarafından sevilip sevilmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.