Ana Sayfa Listeler Evcil Hayvan Sahiplerinin Bayılacağı Evcil Hayvan Uygulamaları

Evcil Hayvan Sahiplerinin Bayılacağı Evcil Hayvan Uygulamaları

0
2407
Evcil Hayvan Uygulamaları

Her türlü ihtiyaç için geliştirilen mobil uygulamalar, günlük hayatımızın her alanında büyük bir rahatlık sağlıyor. Gün içerisindeki planlarımızı daha verimli organize edebilmek için yardım aldığımız mobil uygulamalar, hem kendimizin hem de ailemizin hayatını kolaylaştırıyor. Peki en yakın dostumuz olan evcil hayvanlar için de mobil uygulamalardan destek alabilir miyiz? Evcil hayvan uygulamaları ile neden olmasın?

Günlük hayatın stresi nedeniyle kimi zaman tüylü dostlarımıza yeteri kadar vakit ayırmakta zorlanabiliyoruz. Neyse ki mobil uygulama geliştiricileri, evcil hayvanları da düşünüyor ve onlara özel uygulamalar geliştirmeyi ihmal etmiyorlar.

Siz de evcil hayvanlarınızın eğlenmesini sağlayacak ve eğitimlerini geliştirecek mobil uygulamalar ile hem onlarla daha güzel vakit geçirebilir hem de onları izlerken mutlu olabilirsiniz. İşte kedi ve köpeklerin de kullanabileceği 11 mobil uygulama…

Önceki

1. Snapcat

En popüler uygulamalardan Snapchat’in kediler için olan versiyonu Snapcat, kedilerinizin fotoğraflarını çekip paylaşabileceği bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ekranda beliren renkli bir noktayla kedilerin merakını uyandıran uygulama, kedinizin ekrana dokunduğu anda kamerayı aktifleştirerek o anda fotoğrafını çekiyor.

Android uygulamasını Play Store’a giderek ücretsiz indirebilirsiniz.

Önceki