Video hazırlamayı, edit ve montaj yapmayı herkes seviyor fakat her seven yapamıyor. Tiktokçular olsun, Snap bağımlıları gibi insanlar için harika bir uygulama buldum. Hem öğrenmesi hem de kullanması en basit seviyede. Aynı zamanda videolarınızı en hızlı şekilde yapabileceğiniz bir uygulama. Filmr, amatör kesimden profesyonel kesime kadar hedef kitlesini çok geniş tutmuş. 150’den fazla ülkede ”En iyi uygulama” seçilmiş.

Mobil bir uygulama olarak dikey kullanıma tam yatkın ve yetkin. Çok basit bir arayüzü ve çok geniş de bir müzik arşivi bulunuyor. Telefonunuz cebinizdeyken günün her anında birkaç işlemle, sınırsız olanaklarla harika videolar hazırlayabilirsiniz.

Snap’çiler ve Tiktok’çular Uygulamaya Aşık Olacaklar

Mobil platformda belki de en çok video hazırlayan kesim Snap’çiler ve Tiktok’çular olabilir. Bu kesimden olan -veya olmayan fark etmez- tüm videocular uygulamayı telefonlarında ilk sırada tutacaklardır.

Telefonunuzdan istediğiniz kadar video veya fotoğraf seçin. Bölün, kırpın veya kesin. Arkaya da ortama uygun bir müzik ekleyin. Videonuzu özelleştirin, hızını artırın veya düşürün. Geniş geçiş yelpazesi arasından seçimlerinizi yapın. Bu paragrafı ne kadar kısa sürede yazdığımı tahmin edebilirsiniz. İşte Filmr da size bu kadar kısa sürede video yapma olanağı sağlıyor. Devir teknoloji devri, zamanı iyi kullanmak da önemli.

Filmr: Videonu Kaydet Sonra İstersen Üzerinde Oynama Yap! 

Filmr ‘da yaptığınız tüm videolar kaydedilir ve giriş ekranında yerli yerinde sizin onu tekrar editlemeniz için bekler. Zamanımızda da bu böyledir zaten. Her işte çıkan ilk sunum değil üzerine daha fazla düşülmüş ve zaman harcanmış olan güzeldir. Siz de videolarınızı yaptıktan sonra kaydederek istediğiniz ve dilediğiniz zaman tekrar montajlayabilirsiniz.

Uygulamaya yapılan yorumlara göre; film yapımcıları da dahil olmak üzere herkes çok memnun. Artırılmış gerçeklik karakterleri de bulunan uygulamanın belki de en çok sevilen özelliği de bu. Apple App Store ya da Google Play Store olsun en az bir video düzenleyici uygulamasını deneyen insanlar illaki vardır. Fakat belli ki en memnun kalınan mobil uygulama Filmr.

Kısacası Final Cut Pro X, Avid Video Composer, Shotcut, iMovie, Adobe Premiere veya After Effects CC gibi uygulamaların belki de mobil platformda yanına en çok yaklaşabilecek olanı Filmr’dır.

Filmr

Sizler de seyahat ederken bile çok hızlı bir şekilde video yapmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden Filmr’ı indirebilirsiniz.

‎Filmr - Pro Video Editor
‎Filmr - Pro Video Editor
Filmr: Video Editörü
Filmr: Video Editörü
Developer: Videocreek
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.