Goal uygulaması son dakika gelişmelerini, transferleri, canlı skorları telefonunuza kadar getiren bir spor uygulaması. Goal, 70 ülkeden 30 farklı spor kültürünü inceleyen Opta Sports’un analizlerini ve verilerini mobile taşıyor. Goal, Apple App Store’da 3.9 puana, Google Play Store’da ise 4.3 puan ortalamaya ve 1 milyondan fazla indirmeye sahip.

Goal ile Tuttuğun Takımdan Habersiz Kalma

Fifa oynamış okuyucularım bilecektir ki oyuna başlar başlamaz favori takımınızı seçersiniz. Tek bir farkla Goal uygulamasında bir kaç tane favori takım seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz takım ya da takımların her türlü haberi anında size bildirim olarak gönderiliyor.

Son dakika haberleri, canlı skorlar, gelen yeni transferler veya giden oyuncular hepsi anında telefonunuzda. Favori takımlarınızın teknik direktörlerinin basın toplantısından kesitleri bile takip edebiliyorsunuz.

Goal

Goal ve Transfer Dedikoduları

Futbol, basketbol, voleybol ve daha nice spor türlerinde belki de takip edilmesi en çok sevilen dönemlerdir transfer dönemleri. Dünyaca ünlü yıldızlar gelir, uçaklar kaldırılır, bonservisler bedelleri tavan yapar, imza parası bile verilir.

Goal’de olan ve olabilmesi ihtimalleri üzerinde durulan tüm transferler incelemeleri ile beraber uygulamada transfer sekmesinde yer alıyor. Sadece devam eden transfer dedikoduları değil henüz daha gelmemiş dönemlerin bile transfer fısıltılarını Goal sizin için ellerinize kadar getirmiş. Ayrıca yazılar da kaliteli, sadece başlıkları değil tüm yazıları okuyun derim.

Goal

Son Dakika Haberleri

Biten karşılaşmalardan önce ya da sonra teknik direktörler, sporcular şaşalı, taraftarı ayağa kaldıran, egoizm kokan cümleler kurmayı çok severler. Goal’de Haberler sekmesinde son zamanlarda çıkmış en önemli veya son dakika haberlerini okuyabiliyorsunuz.

Özellikle futbol maçlarından sonra teknik direktör ve kulüp başkanlarının hakemlere sallamaları en çok okunan haberlerdir Türkiye’de. Yok neymiş efendim hakem taraf tuttu yok neymiş efendim penaltımızı vermedi, hakem bizi çiğ çiğ yedi. Kazanan her zaman haklıdır arkadaşlar, kazananın doğru yaptığı şeyler fazladır belli ki.

Goal

Favori takımlarımın çarpıcı gelişmelerini takip edebildiğim, son dakika haberlerini anlık aldığım bu uygulama gerçekten kaliteli. Transfer dedikodularını duymak da cabası. Uygulamanın sitesini ziyaret edebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Google Play Store veya Apple App Store sayfalarından ya da aşağıdaki linklerden de Goal uygulamasını indirebilirsiniz.

GOAL
GOAL
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.