Türkiye’de büyük çoğunluk, internet üzerinden ev, gayrimenkul, kiralık ve satılık gibi ilanları, emlak sitelerinden birisi olan Hürriyet Emlak sitesinden yapmakta. Sitesi telefondan ya da tabletten girenler için bazen sorun olabiliyor. Çünkü aynı hızı ve kaliteyi bilgisayarlardaki gibi veremiyor. Buna çözüm olarak Hürriyet Emlak mobil uygulaması yapıldı ve artık gayrimenkul cebinizde.

Web sitesinde olduğu gibi kullanışlı, geniş aramalı, filtreleme özelliği bulunan bir uygulama. Bu sayede aramak istediğiniz kiralık, satılık, ev, arsa, villa, ofis ve daha fazla alternatif olmak üzere kategoriler artık cebinizde olacak.

Hürriyet Emlak

Hürriyet Emlak Mobil ile Emlak Aramak Daha Kolay

Hürriyet Emlak’a ait web sitesinde arama özelliği gelişmiş ve akıllı. Bu sayede internet üzerinden arama yaptığınız zaman, istediklerinizi rahatlıkla saniyeler içerisinde buluyorsunuz. Artık bunu çok daha rahat bir şekilde mobilden de yapabileceksiniz.

Aradığınız kelimeleri saniyeler içerisinde akıllı aramayla en hızlı şekilde bulacaksınız. Detaylı aramak için ise filtreleme servisini kullanabilirsiniz.

Hürriyet Emlak’ın Etrafımda Ara seçeneği sayesinde yakınınızda ne var ne yok, ne satılıyor gibi özellikleri görebilirsiniz. Bu özelliği etkinleştirmek ve daha iyi kullanabilmek için sadece konum bilgilerinizi doğrulamanız ve izin vermeniz yeterli. İzin verdikten sonra etrafınızda hangi ilanlar var hemen görebilirsiniz.

Hürriyet Emlak

Detay sayfası sayesinde incelediğiniz tüm ilanları detaylı şekilde görebilmekle beraber ilan sahibi ile de rahatlıkla iletişime geçebileceğiniz iletişim bilgileri de yer almakta. Eğer siz o muhitte yabancıysanız ve nereye gideceğim diye endişeleniyorsanız sizin için Yol Tarifi Al özelliği de var. Yol Tarifi Al özelliği sayesinde gayrimenkul ofisleri ya da ilanda gördüğünüz iş yeri, ofis, ev, villa her ne aradıysanız çok rahat bir şekilde görebilir ve ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Emlak mobil uygulamasının Sokak Görünümü özelliği sayesinde muhit nasıl bir yer, etrafında neler var gibi özelliklere erişebilir, cebinizden istediğiniz bir şekilde etrafı da gezebilir ve aradığınız ilanları çok daha ayrıntılı şekilde görebilirsiniz.

Dilerseniz hemen iOS ve Android uygulama mağazalarından , isterseniz aşağıdaki linklerden indirebileceğiniz gibi isterseniz de hurriyetemlak.com sitesinden de indirebilirsiniz.