Pierre Valade tarafından geliştirilen Jumbo: Privacy + Security, güçlü bir kişisel bilgi asistanı olmakla birlikte gizlilik ve güvenlik konusuna odaklanıyor. Dört ana koruma özelliği sunan Jumbo, güvenliğinizi (karanlık web, kimlik doğrulama), dijital ayak izinizi (eski paylaşımlar, arama geçmişi), izleme durumunuzu (reklam, çevrim içi durumu), itibar ve veri sızıntılarınızı (profil bilgisi, etiketlemeler ve görünürlük durumu) kontrol eder.

Jumbo: Privacy + Security

Siber güvenliğin son dönemlerde önemli ve hassas olduğu yadsınamaz, Jumbo: Privacy + Security güvenlik için başarılı ve oldukça basit bir kullanıma sahip. Kullanmış olduğunuz uygulamayı ve ziyaret ettiğiniz web sitelerini analiz eden Jumbo: Privacy + Security, güvenlik konusunda söz konusu kullandığınız uygulamalarda neler yapabileceğiniz konusunda sizlere tavsiye ve bilgi sunuyor.

Bu öneriler, güvenlik ve gizliliğinizi korumak adına yapılıyor. Tabii bu tavsiyeleri uygulamak veya uygulamamak tamamen size kalmış durumda. Eğer söz konusu önerileri dikkate alıp uygulamayı seçer iseniz güvenlik ve gizlilik açısından yapmanız gereken herhangi bir işlem bulunmuyor.

Jumbo: Privacy + Security ile Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Geri Alın

Jumbo: Privacy + Security

Gizliliğiniz için yapılması gereken işlemleri Jumbo tek başına yapabiliyor. Güvenlik konusunda hizmet veren bir uygulama olan Jumbo, hiçbir şekilde kullanıcının verilerini toplamıyor ve güvenlik açısından hassasiyete önem veriyor. Yapabildiği analizleri server’larında değil cihazınızın içinde kullanıcıya ait herhangi bir veri toplamadan gerçekleştiriyor.

Jumbo, kullandığınız uygulamaları, hizmetleri tarar ve verileriniz üzerinde geri kontrol sağlar. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi artırmak için harekete geçer ve kullandığınız uygulamalar üzerine size öneriler sunar, siz bu önerilerden istediğinizi dikkate alabilirsiniz. Jumbo, sosyal medyada veya kullandığınız benzer uygulamalarda silmek istediğiniz eski paylaşım ve yayınlarınıza çözüm odaklı gelişmiştir. Geçmiş bilgileriniz ve kişisel verilerinizi korumak her geçen gün daha karmaşık hale geliyor, Jumbo uygulamasının bir diğer odak noktası bu sorunlar.

Jumbo: Privacy + Security

Kısacası mobil güvenlik ve gizlilik asistanı olarak kullanılan Jumbo, özellikle söz konusu güvenlik ve gizlilik konularına karşı hassas olan kullanıcılar için oldukça uygun görünüyor.  Tavsiye edilen kullanıcı arayüzüne sahip olan Jumbo: Privacy + Security’nin ücretli ve ücretsiz hizmet sunduğunu hatırlatalım.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilir veya sitesini inceleyebilirsiniz.

‎Jumbo 5
‎Jumbo 5
Developer: 2121 Atelier, Inc
Price: Free
Jumbo
Jumbo
Developer: 2121 Atelier Inc
Price: Free

PAYLAŞ