Ülkemizdeki mobil oyun pazar büyüklüğünün 220 milyon doları geçtiği söyleniyor. Bu pazarın sadece 2016 yılındaki büyüme hızı, yüzde 500 civarında. Bugün dünyada en çok kazanan mobil uygulamalardan onda dokuzu oyunlar. Sadece 2016 yılında, dünya genelinde 32 milyara yakın mobil oyun indirilmiş. Ülkemizde aktif oyuncu sayısının 30 milyon civarında olduğu sanılıyor. Dolayısıyla Lineage 2: Revolution hakkında vereceğimiz bu haber oyun severleri, yani oldukça büyük bir kitleyi ilgilendirecek gibi gözüküyor.

Mobil oyun dünyasında faaliyet gösteren şirketlerden biri de Netmarble firması. Asya kökenli bu şirket, son yıllarda çok hızlı büyüdü ve şu an ülkemizde de tanınıyor. Yakın zamanda ise şirketin Lineage 2: Revolution isimli oyunu piyasaya çıktı.

Ülkemiz ile birlikte 54 ülkede daha aynı anda kullanıcılara sunulan Lineage 2: Revolution, aslında piyasaya çıkmadan önce 1,5 milyon civarında ön kayıt almış bir oyun. Tasarımcı şirketin açıklamalarına bakılırsa geçen yıl 11 Asya ülkesinde, App Store ve Google Play üzerinden satılan bu oyun, en fazla kazandıran oyun oldu. Japonya’da ise ilk 18 saatte en çok satılan ve en çok kazandıran oyun ünvanını taşıyor.

Kuzey Amerika’da da Lineage 2: Revolution isimli oyun, çok büyük ve çok oyunculu online rol yapma oyunu türünde (MMORPG – Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) son derece başarılı olmuş durumda. Bu tür oyunlarda birçok oyuncu, bilgisayar veya oyun konsolları kullanarak internete bağlanıyor ve aynı anda birlikte oynuyorlar. Kullanıcılar, oyun içinde çeşitli karakterlere bürünüyor ve geniş bir platformda mücadele ediyorlar.

Lineage 2: Revolution ile Dilediğiniz Yerde Oyun Keyfini Yaşayın

Online oynanan Lineage 2: Revolution isimli oyun, şimdi mobil sürümü ile oyun sevenlerin karşısına çıkıyor. Netmarble şirketi, bu oyunun bilgisayar sürümündeki bütün özelliklerini mobil platformlara da taşımış.

Lineage 2: Revolution oyunu, karakter tasarım özellikleri, kullandığı açık alanlar, saldırılar ve 200 oyunculu kale kuşatmaları ve daha birçok özelliği barındırıyor. Aynı zamanda gerçek zamanlı olarak PvP server üzerinden üçe üç, beşe beş, yirmiye yirmi veya elliye elli takımlarla mücadele etme imkanı veriyor.

Şirket yetkililerinin yaptığı açıklamalara göre; Lineage 2: Revolution oyunu, oldukça fazla ilgi görmüş ve firma, bundan son derece memnun.

Lineage 2: Revolution, iOS ve Android işletim sistemlerinde çalışabiliyor ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyun için diskte 1.28 GB yere gerek var. İsteyenler bu oyunu, http://l2.netmarble.com/tr linkinden veya iOS ve Android platformlar için aşağıdaki bağlantılardan indirebilir.

‎Lineage 2: Revolution
‎Lineage 2: Revolution
Lineage 2: Revolution
Lineage 2: Revolution
Developer: Netmarble
Price: Free

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.