CSR Racing 2, yarış oyunları diyince akla ilk gelen oyunlardan biri. Peki oyunun bu kadar sevilmesinin nedeni ne? Bu yazımızda birçok sitede en iyi yarış oyunları arasında gösterilen CSR Racing 2’nin fark yaratan özelliklerini sizlere aktaracağız.

Araba Tutkunları Buraya!

Daha önce birçok başarılı mobil oyun üreten Natural Motion Games, bu kez mobil telefon kullanıcıları için CSR Racing 2 adlı yarış oyununu üretti. Oyun, çıktığı ilk günden itibaren kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi ve bugün hala birçok kişi tarafından telefonlara indirilmeye devam ediyor.

CSR Racing 2

Oyunun Özellikleri

CSR Racing 2, hem tasarımı hem de kurgusu ile oldukça başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki temel hedef, diğer araçlarla kendi aracınızı yarıştırarak bütün rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşabilmek. Ayrıca her kazandığınız oyun sonrası aracınız ekstra özellikler kazanıyor.

Oyun, iki şekilde oynanabiliyor: İster kendi kendinize sanal yarış arabalarıyla isterseniz de gerçek kişilerle eş zamanlı olarak yarışıyorsunuz. Özellikle bu oyunu oynayan diğer yarışçılarla yapacağınız yarışlar, oldukça heyecanlı bir şekilde geçiyor ve gerçek araba yarışlarını aratmıyor.

Oyunun bir başka güzel yanı ise oyun içerisindeki diğer kişiler ile sohbet edebilme imkanınız olması. Bu özellik sayesinde anlaştığınız diğer oyuncularla grup oluşturabilir ve ekip olarak yarışlara katılabilirsiniz.

CSR Racing 2, tüm bu özellikleri, ses efektleri ve başarılı grafikleri ile en iyi mobil yarış oyunu olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

CSR Racing 2

CSR Racing 2 Nasıl Oynanıyor?

CSR Racing 2 oyununda ilk yapmanız gereken, oyun içerisindeki araçlardan kendinize en uygun olanını seçmek. Daha sonra bu araç ile yarışlara katılmak ve başarılı olmak gerekiyor.

Kazandığınız her oyun sonrasında aracınız, yeni özellikler kazanıyor; bu da daha kolay yarış kazanmanızı sağlıyor. Kazandığınız zaferleri, arabanızın jantlarını değiştirerek, boyasını yenileyerek ya da güç özelliklerini daha iyi hale getirerek kutlayabilirsiniz.

Daha ileri seviyelere geldiğinizde ise aracın vitesini, lastik basıncını ve araç kaputunun içerisindeki parçaları değiştirerek aracınızı daha fazla geliştirmeniz de mümkün. Ayrıca oyunda kendi istediğiniz stilde bir garaj da yaratabiliyorsunuz.

Garajınızı oluşturduktan sonra 50’den fazla lisanslı araç seçeneği arasından isteğiniz aracı alabiliyorsunuz. Bu araçlar arasında Ferrari, Bugatti ve Lamborghini gibi dünya çapında ünlü olan birçok araç bulunuyor.

Oyunun en başında yarışa çaylak olarak başlıyorsunuz, fakat kazandıkça rütbeniz artıyor. Yani başarılı olarak çaylak olmaktan kurtulabilir, hatta en iyi drag yarışçısı bile olabilirsiniz.

CSR Racing 2

CSR Racing 2 ile Mobil Yarışın Zevkine Varın!

CSR Racing 2 ile hem Android kullanıcıları hem de iOS kullanıcıları, mobil yarış yapmanın zevkini çıkarabilir. Yarışa katılmak isteyenler, Google Play ve App Store mağazalarından oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir.

Oyunu oynamak ücretsiz, fakat aracınızı geliştirebilmek için oyun içerisinde bulunan ücretli içerikleri de tercih edebilirsiniz. Bu ücretli özellikleri satın alma zorunluluğu bulunmuyor. Ancak yarışlarda daha iyi bir performans isteyen kullanıcılar, avantaj sağlamak için üstün araç özelliklerini satın alabiliyor.

‎CSR 2 - Realistic Drag Racing
‎CSR 2 - Realistic Drag Racing
CSR Racing 2 - Car Racing Game
CSR Racing 2 - Car Racing Game
Developer: Zynga
Price: Free

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.