Uzun yıllardan beridir tenisi takip ederim, tüm organizasyonları izlerim, her ne kadar diz sakatlığım oynamama izin vermese de oturduğum yerden bu spor ile ilgileniyorum. Benim dönemimin yıldızları olan Federer, Nadal, Djokovic veya Murray’i izlemekten zevk alıyorum. Şu güzelim sporu kortlara çıkıp oynayamıyorum, artık takip etmek de bu spora olan açlığımı dindirmiyor. Ben de araştırdım; baktım, güzel bir mobil tenis oyunu buldum. Tennis Clash, bu spor ile ilgili bildiklerinizi, taktiklerinizi kullanmak adına gerçekten iyi bir oyun.

Mobil Tenis Oyunu

Mobil Tenis Oyunu Arayanlar Çok Uzaklaşmayın

Çok kısa süreli olsa da daha önce Amerikan futbolu oynadım. Amerikan futbolu için güzel bir oyun bulamamıştım. Şimdi bir mobil tenis oyunu aradım bu sefer azmin zaferine ulaştım.

Tenisin milyonlarca takipçisi var benim gibi bazıları oynayamıyor veya oynayacak zamanı bulamıyor. Oturduğumuz hatta yattığımız yerden tenis ile ilgili ne biliyoruz, bunca yıl ne takip etmişiz, tekniklere hakim miyiz diye bilmek istiyorsanız, Tennis Clash’i hemen indirin.

Mobil Tenis Oyunu

Tenisteki Teknik Bilginizi Konuşturun 

Bir Federer hayranı olarak, onun yaptığı vuruşlara özellikle kısa backhandlerine hayran birisiyim. Tennis Clash’de çıktığınız maçlarda teknik kapasitenizi gerçekten sahaya çok rahat ve uygulanabilir bir şekilde yansıtabiliyorsunuz. Zaten oyun size en amatör şekilde vuruş tekniklerini gösteriyor. Hatta bunun için bir ”İdman” sahası bile var.

İdman’da kendinizi oyun adına geliştirerek, vuruş tekniklerini öğrenerek hatta yükleme ekranlarında geçen kısa ipuçlarına odaklanarak bu oyunu çok daha iyi oynayabilirsiniz. Mesela en basitinden yükleme ekranlarında yazan ipuçlarını idmanda deneyin. Sonrasında maçlara çıkarak bu teknikleri direkt çevrimiçi olarak rakibinize uygulayın. Oyunu çok daha iyi oynadığınızı göreceksiniz.

Oyun içinde birçok farklı sporcu, birçok farklı raket var. Oyunun en başında sizlere basic bir karakter ve raket veriliyor. Çıktığınız çevrimiçi maçlardan kazandığınız altınlar ve maç sonrası verilen çantalardan çıkan itemlar ile kendinizi geliştiriyorsunuz.

Oyunda öncelikle ”Acemi” liginden başlıyorsunuz. Maç kazandıkça liglerde aşama kaydediyor ve çok daha zorlu rakiplere karşı oynuyorsunuz. Mesela oyun ”New York Acemi 1. Tur’u” ile başlıyor. Bu tura 200 altın ile giriş yapabiliyorsunuz. Kazandığınız maçtan 400 altın alıyorsunuz. Kazandığınız altınları 2. veya daha üst turlardaki maçlara girmek için kullanabilirsiniz.

1.Tur’dan başlayın Acemi liginde ilerlemeye çalışın, üst turlardan daha fazla para ve puan kasabilirsiniz. Kendi kapasitenize göre ilerleyin, Acemi liginden ”Grand Slam”e uzun bir yolunuz var.

Paranızı sadece yüksek turlara giriş için harcamayın, çünkü geliştirmeniz gereken bir raketiniz, ayakkabınız, bilekliğiniz var. Bunların yanında oyunda ilerledikçe size daha çok yetenek gücü veren proteinler ve özel sporcu kartları var. Bunlar ile oyuncunuzun statlarını yükseltebilirsiniz. Yani daha komple ve iyi bir tenisçi elde edebilirsiniz.

Mobil Tenis Oyunu

Tenisçinizi Seçin ve Gücünü Artırın

Oyun size basic bir karakter veriyor diye söylemiştim. Oyun içinde kazandığınız maçlardan sonra aldığınız çantalardan bulabileceğiniz başka tenişçiler de var. Tabi bunları bulmak kesinlikle şans işi.

Fakat bulduğunuz tenisçi belki de size verilen basic oyuncunuzdan daha iyi olmayabilir. Çünkü basic karaktere çoktan büyük yatırımlar yapmışsınızdır. Bu durum ilk karakterinizi daha güçlü gösteriyor olabilir. Yalnız, sonradan kazandığınız karakterlerin gelişmeleri daha kolay ve daha yüksek güçlere erişebiliyorlar. Anlayacağınız onlar çok daha büyük potansiyele sahipler. Arayın onları!!

‎Tennis Clash:Sports Stars Game
‎Tennis Clash:Sports Stars Game
Tennis Clash: Çevrimiçi oyun
Tennis Clash: Çevrimiçi oyun

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.