mobiluygulama.com olarak yaptığımız haberleri ve uygulama incelemelerini çeşitli platformlara taşımaya devam ediyoruz. Bundle’dan sonra bizi artık Flipboard’da da bulabilirsiniz.

Flipboard

Peki Neden Flipboard?

Her gün bir sürü insan tarafından kullanılan, ilgi alanlarınıza yönelik her türlü haberi, popüler yazıyı ve sohbeti bir araya getiren bir platform. Sevdiğiniz ve ilgilendiğiniz her şeyin tek bir yerde olduğu Flipboard ile haber okumak, bunları toplamak ve paylaşmak çok daha kolay.

Uygulama Google Play Store’da Editörün Seçimi olmasının yanı sıra 500.000.000+ indirme sayısına sahip. Aynı zamanda 1.280.850 kişiden ortalama 4,4 puan almış ve tamamen ücretsiz. 

Platform sayesinde ana sayfanızda en çok ilgi duyduğunuz 9 alana hızlı erişim sağlayabiliyorsunuz. Çeşitli başlıklarla ilgili haberleri beğenip paylaşabiliyor, Kapak Haberleri kısmından sadece takip ettiğiniz alanlara özel seçme haberleri görebiliyorsunuz.

Bu platformda keşfedecek ve takip edecek çok sayıda ilgi alanı ve kişi sayesinde fotoğraftan haberlere, seyahatten teknolojiye, tasarımdan yemeklere kadar herkes için bir şeyler var. 39 farklı kategoride zevklerinize hitap eden haberleri bulabilir, merak etmediğiniz haberlerden ayrı olarak sadece istediklerinize odaklanabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten ve ilgi alanlarınızı seçtikten sonra uygulamanın kendisi her biri için ayrı dergiler oluşturuyor. Farklı kaynaklardan aynı kategoride haberleri bir arada görebiliyorsunuz böylece.

Dilerseniz ilgilendiğiniz haberleri, resimleri ve videoları toplayarak kendi özel dergilerinizi de oluşturabiliyorsunuz. Dergilerinizi herkese açık ya da özel olarak belirleyebilir, seçkilerinize katkıda bulunmaları için diğer kişileri davet ederek grup dergileri oluşturabilirsiniz.

Aynı alanlara ilgi duyan kişileri keşfettikçe ne beğenip paylaştıklarını görmek için onları Flipboard’da takip edebilirsiniz.

Mobiluygulama.com’da Flipboard’da!

Haberlerimizi, incelemelerimizi ve listelerimizi artık Flipboard’dan da okuyabileceksiniz. Uygulama Listeleri, Nasıl Yapılır?, Mobil Oyunlar, Uygulama İncelemeleri ve Mobil Uygulama Haberleri dergilerimizi platformun arama çubuğuna mobiluygulama.com yazarak, profilimizle birlikte takibe almayı unutmayın.

Flipboard

Biz anbean mobil uygulama dünyasının nabzını tutmaya devam ederken sizler de hiçbir şeyden eksik kalmayın, bütün haberleri bir arada görebildiğiniz Flipboard’dan da mobiluygulama.com’a bağlı olun.

Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebileceğiniz gibi Google Play Store veya Apple App Store’u da ziyaret edebilirsiniz.

Flipboard
Flipboard
Developer: Flipboard
Price: Free

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.