Günümüzde teknolojik olarak yapılan değişikliklerin ve gelişmelerin artması ile birlikte, akıllı telefonlarda kullanılan mobil uygulamalar da gittikçe gelişiyor. Her şeyin internet üzerinden yapılmaya başlandığı günümüzde hem ülkede, hem de dünyada meydana gelen olayların ve haberlerin takibini de yapmak gerekiyor. Burada imdadımıza haber uygulamalarından Nabız uygulaması yetişiyor.

Kişiselleştirilen haber uygulamaları arasındaki Nabız uygulaması hem dünyanın, hem de ülkenin olup biten tüm gelişmelerini takip etmenize olanak veriyor.

Türkçe haber kaynakları arasında 700’den fazlasını içermekte olan Nabız uygulaması, bu kaynakların derlenmesiyle birlikte, oluşturduğunuz kişisel haber kaynağını kullanıma sunuyor. Böylece sadece görmek istediğiniz haberleri görüyor ve zamandan tasarruf ediyorsunuz.

Nabız App

Hem Yerli Hem de Yabancı Kaynaklar Nabız Uygulaması ile Cebinde

Sizler de kendi haber akışınızı oluştururken, geniş bilgi kaynaklarına sahip oluyorsunuz. Hem yerli, hem de yabancı haber kaynaklarından veya gazetelerden, spor ajanslarından veya teknoloji, sağlık ya da güzellik kategorilerinden istediğiniz her türlü seçeneği favorilerinize ekleyerek takip etmeye başlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu olan arayüzü var. Mobil ekranlardan ve tablet gibi cihazlardan kolayca okunabilecek tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Tercihen sosyal medya hesaplarınızı kullanarak bu uygulama üzerinden takip ettiğiniz haberleri anında paylaşabilirsiniz. Bu sayede bir başka arkadaşınızın da bu haberi okumasını sağlayabilirsiniz. En çok kullanılan sosyal medya hesaplarından veya e-posta ya da sms üzerinden de bu haberleri paylaşabilirsiniz.

Son dakika haberlerini hiç vakit kaybetmeden takip edebiliyorsunuz. Dilerseniz anlık bildirimlerle hemen haberdar olabilirsiniz. Bu bildirim özelliğini isterseniz açabiliyor isterseniz de kapatabiliyorsunuz.

Nabız App

Gündemi Takip Etmek İsteyenlerin Tercihi: Nabız Uygulaması

Nabız ile sizler de yerli ve yabancı gazeteler, haber ajansları, televizyon kanalları, devlet kuruluşları, spor kulüpleri, köşe yazarları gibi pek çok favori haber kaynaklarından istediklerinizi seçebilir ve derleyebilirsiniz.

Sizler de haberlerden ilk haberdar olmak, istediğiniz ve ilgilendiğiniz alanlarda haberleri akışınızda görmek istiyorsanız hemen Nabız uygulaması ile kendi güncel haber akışınızı oluşturun. Google Play Store ve Apple App Store’dan veya aşağıdaki linklerden hemen edinebilirsiniz. Dilerseniz de sitesinden daha fazla bilgi alabilir ve oradan indirebilirsiniz.

Nabız: Size Özel Anlık Haber
Nabız: Size Özel Anlık Haber
Developer: Nabd Ltd
Price: Free

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.