Günümüzü ele geçiren Android ve iOS cihazlar için birçok oyun ve uygulama üreticiler tarafından üretiliyor. Türkiye’de ise bir hayli yetenekli oyun geliştiricilerimiz bulunuyor. Onların zekasıyla geliştirilen Paper Wings ise bağımlılık yapacak türden bir oyun.

Paper Wings Nasıl Oynanıyor?

Origami sanatını çocukluk çağından gelen bir sevgiyle tanımaktayız. İlkokullarda öğrendiğimiz kağıt katlama sanatını yıllar sonra belki de bu oyun hatırlatacak. Paper Wings birçok renk seçeneği ile origamiyle yapılmış kuşları oyuncuya sunuyor. Birçok renk çeşidi olan kuşlardan bir tanesini seçen oyuncu kuşu hayatta tutmaya çalışıyor. Kuşun ne kadar hayatta kalacağı oyuncuya bağlanmış.

Kuşun yaşam süresini artırabilmek için yere düşen topları toplamanız gerekiyor. Aynı zamanda bu toplanan toplar bir sonraki bölüme geçmenize olanak sağlıyor. Bölüm atlayabilmek için ekrana giren tüm sarı topları mutlaka almanız gerekli.

Oyun basit gibi görünse de gittikçe oyuncuyu zorlayan bir durumu var. Kuşun havada süzülme hakimiyeti önem arz ediyor. Havada ilerleyen kuşu bekleyen tehlikeler oyun ilerledikçe artıyor. Kuşun yönlendirmesi de hakimiyetin sağlanması adına basit bir düzenekle kurulmuş. Ekrana basarak sağ ve sol kısımlarına yapılacak küçük tıklamalar ile kolaylıkla hakimiyet sağlanıyor.

Paper Wings oyuncuya günlük yapılması gereken görevler ve başarımlar veriyor. Oyun içerisinde rekabet ortamı da oluşturulmuş. Meydan okuma imkanı sağlanmış ve diğer oyuncular ile etkileşim sağlanmış.

Oyunun yeni sürümü ile birlikte oyunculara sunulan en güzel özelliklerden birisi çoklu oyuncu desteği. Oyuncular bu özellik ile birlikte arkadaşlarıyla oyun oynama imkanı bulabiliyor.

Paper Wings insanları sıkmayan, oynamaktan keyif alınacak bir oyun olarak tasarlanmış.

Oyun tasarımı son derece göz hassasiyetine uygun olarak tasarlanmış. Renkler bütünüyle göze yumuşak gelecek, sert olmayan ve yormayan renklerden seçilmiş.

Kısa sürede birçok kişiye ulaşmış ve çok beğenilen bir oyun olmayı başarmış. 1.000.000+ indirme sayısına sahip. 

Oyunun hem iOS hem de Android sürümleri ücretsiz olarak mevcut. Ayrıca oyun içinde satın alma imkanı da var. Satın alma ile isteyen oyuncu daha iyi bir oyun deneyimi kazanabilir. Hemen aşağıdan indirip kuşunuzu uçurmaya başlayabilirsiniz.

‎Paper Wings by Fil Games
‎Paper Wings by Fil Games
Developer: Fil Games Ltd
Price: Free+
Paper Wings
Paper Wings
Developer: Fil Games
Price: Free

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.