Picsart, Google Play Store’da 500 milyonun üzerinde indirilme sayısıyla dünya çapında en çok kullanılan fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yerini almış bir mobil uygulama. 5 milyondan fazla çıkartma ve çizim araçlarının da yer aldığı Picsart’ın özelliklerine göz atalım.

picsart

Kolaj Yapın

PicsArt’ın kolaj yapımı size yüzlerce ücretsiz şablon sunuyor ve PicsArt topluluğu da yine her gün arka plan olarak kullanılabilecek binlerce yeni fotoğrafı kullanımınıza sunuyor. Aktif olarak çalışan topluluğuyla birlikte güncel içerikler sunan PicsArt’la birlikte birden fazla fotoğrafı dilediğiniz şablonu kullanarak bir araya getirebilirsiniz.

picsart

Fotoğraf Editörü PicsArt

PicsArt kesme, kırpma, esnetme, klonlama, metin ekleme ve eğrileri ayarlama gibi araçlarla birlikte fotoğraf düzenlenme konusunda size oldukça fazla seçenek sunuyor. Bu özelliklerle birlikte fotoğraflarınızda istemediğiniz kısımları çıkartabilir, klonlama özelliğiyle birlikte suratınızdaki bir sivilceyi veya yüzünüze düşmüş bir saçı yok edebilir, eğrileri kullanarak fotoğrafınızın gölge ve parlaklık dengelerini düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca, sanatsal fotoğraf filtreleri (HDR dahil), çerçeveler, arka planlar, kenarlıklar, açıklama balonları ve daha fazlasını içeren PicsArt, ince ayarlar yapmak ve fotoğrafınızın sadece bir kısmında geçerli değişiklikler yapmak için bir fırça moduna da sahip.

picsart

PicsArt’la birlikte, fotoğraflarınıza metin eklemek ve mimler oluşturmak için yüzlerce fonttan size en uygun olanını seçip uygulayabilirsiniz.

Ayarlanabilir şeffaflığa sahip katman seçeneğine de sahip olan uygulama, çift pozlama görseller oluşturmanıza da imkan sağlıyor. Böylelikle çekmiş olduğunuz iki farklı fotoğrafı tek bir karede kullanarak daha kreatif görseller oluşturabilirsiniz.

Çizim ve Kamera

Çizim bölümü de, özelleştirilebilir fırçalar, katmanlar ve profesyonel çizim araçlarına sahip uygulamanın bir diğer bölümü. Böylelikle fotoğrafın üzerine istediğiniz bir çizimi uygulayabilirsiniz.

Kamera bölümünde ise canlı efektlerle fotoğraf çekmenizi ve çıkartma oluşturmanızı sağlayan bir araç .Çektiğiniz fotoğraflardan anında çıkartmalar oluşturma olanağını size sunuyor.

picsart

Fotoğraf Remixi

Uygulamada herhangi bir düzenlemeye açık fotoğrafı seçip, kendinizce tekrardan yorumlayıp paylaşabilmenize olanak tanıyan bir ortam da mevcut. Böylelikle uygulamayı kullanan bireyler birbirlerinde ilham alabilir ve birlikte yeni bir fotoğraf ortaya çıkartabilirler.

Picsart ‘ı aşağıdaki linklere tıklayarak ya da Google Play Store veya Apple App Store’dan indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Picsart Foto ve Video Editörü
Picsart Foto ve Video Editörü
 
‎Picsart AI Photo Video Editor
‎Picsart AI Photo Video Editor

PAYLAŞ
94 basım, bir nevi fotoğrafçı ve yazar. Her şeyden önemlisi hiçbir şeyist.