Android ve iOS işletim sistemli cihazların uygulama marketlerinde en gelişmiş kamyon simülatörü olarak Truck Simulator PRO 2 meraklılarının karşısına çıkıyor.

Oyuna katılıp sürücü koltuğuna geçtiğinizde, Amerika’da en güzel şehirleri keşfedebiliyorsunuz. Büyük ve gelişmiş şehirlerdeki kamyon sürme deneyimini yaşamanıza fırsat veren harika bir oyun. Gerçekçi deneyimi sonuna kadar yaşayabileceğiniz Truck Smilutor Pro 2 sayesinde sizler de muhteşem bir yolculuğa çıkabileceksiniz.

Truck Simulator PRO 2
Büyük ve Gelişmiş Şehirlerdeki Kamyon Sürme Deneyimi

Gerçekçi Bir Yol Macerası Deneyimi Yaşayacaksınız

Oyun içerisinde size verilecek olan pek çok görevi göreceksiniz. Bu sayede kendi nakliye şirketinizi oluşturabilecek ve zengin bir hale gelebileceksiniz. Bu görevleri tamamladıkça hem yeni kamyonlara sahip olmak adına kilitleri açabilir, hem de sahip olduğunuz kamyonları geliştirebilirsiniz.

Tüm parçalarına kadar özelleştirebileceğiniz kamyonlarınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer kullanıcıların araçlarıyla kıyaslama yapabileceğinizi de unutmayın.

Truck Simulator PRO 2
Truck Simulator PRO 2 Oyunun da Bitirmeniz Gereken Pek Çok Görev Var.

Gerçekçi deneyimi size yaşatacak olan bu oyunu indirdikten sonra karşınıza oldukça zorlu yollar çıkacak. Aşacağınız tepeler ve vadilerden geçerek tüm görevleri tamamlamak adına uğraş vereceksiniz. Bunun için özellikleri ve boyutları farklı olan 8 adet kamyonu kullanma imkanına ulaşmış olacaksınız. Amerika haritası üzerinde gerçekçi bir biçimde yol almaya başlayabileceğiniz bu uygulamada görev yerlerinizin harita üzerinde işaretlenmiş olduğunu görebileceksiniz.

Kaliteli Oyun Arıyorsanız Tam Size Göre 

Son derece etkileyici görselleri ile sizleri beklemekte olan Truck Smilutor Pro 2 gerçekçi mesafeler, coğrafi şartlar ve yakıt tüketimi sistemi ile her an kontrollerini gerçekleştirmenizi sağlamakta. Araba ve yarış oyunlarını sevenlerin bu farklı format ile müthiş bir deneyimi yaşamalarına olanak verilmekte.

Truck Simulator PRO 2
Truck Simulator PRO 2, Simülatör Severler İçin Tasarlanmış Bir Oyun

Truck Simulator PRO 2 diğer oyunlar arasında son derece gelişmiş olan özellikleri ile dikkatinizi çekecek. Grafikleri ve ses kalitesi ile sizi de özel hissettirecek bir oyun şeklinde karşınıza çıkmakta. Üstelik telefonunuza ağırlık yapacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü yalnızca 1,17 GB büyüklüğünde.

Truck Simulator PRO 2 Nasıl Oynanır, Ücretli mi?

Google Play’den indirenler 15,99 TL ödeyerek, AppStore kullananlar ise 22,99 TL ödeyerek sahip olabilirler.

Üstelik oyunu indirdikten sonra oyun içerisinde alabileceğiniz bazı özellikler de sizi daha fazla geliştirecek. Böylece açacağınız kilitlerle birlikte atlayacağınız seviyeler, oyunu daha eğlenceli ve vazgeçilmez bir hale getirecek. Bu heyecana ortak olmak için sizler de bir an önce Truck Simulator PRO 2 oynamaya başlayabilirsiniz.

‎Truck Simulator PRO 2
‎Truck Simulator PRO 2
Developer: MAGEEKS SC
Price: $4.99+
Truck Simulator PRO 2
Truck Simulator PRO 2
Price: ₺43,99

PAYLAŞ
Teknolojiyi takip etmeyi seven, meraklı, yeniliklere açık, iyi bir spor izleyicisi, sıkı bir oyun takipçisi.