Hayatımızın her anında elimizde telefon ile gezdiğimize herhalde kimse karşı çıkamaz. Bazı kişiler için iş anlamında son derece önemli -ki çift hat telefon kullananlar bile var- kimimiz içinse sadece eğlence ve kafa dağıtmak amaçlı hayatımızın bir parçası konumuna gelmiş durumda. Bunları baz alacak olursak telefon ile iş ya da eğlence amaçlı kullanım adına bir uygulama buldum. VN Video Editor, bir mobil video düzenleme uygulaması.

Profesyonel olarak kullanılabilen, basit fakat masaüstü programlar kadar iyi ve kaliteli sonuçlar çıkaran bir uygulama. Edit yapmaya yeni başlayacaklar için ve ileri seviye kullanıcılar adına ortak bir kullanım şekli var. Kullanımı kolay, işlevsel ve sonuçlar gayet tatmin edici.

VN Mobil Video Edit Programı

Google Play Store’da 4.3, Apple App Store’da ise 4.8 puana sahip olan VN Video Editor, birçok kullanıcının işini görmüş, 1 milyondan fazla indirme ile bu memnuniyet yorumlara da yansımış durumda.

VN Video Editor Kolay Bir Kullanıma Sahip

Video edit programlarını iş ya da sosyal medya paylaşımları hatta sevgiliye hazırlanacak yıl dönümü vs. sürprizleri için kullananlar bilir. Kabataslak söyleyecek olursak belli başlı özellikler kesinlikle olmalıdır. Bunlar; video içi yakınlaştırma/uzaklaştırma, zaman çizelgesini yönetme/bölme, silme ya da sahne çoğaltma/kopyalama gibi özellikler gereklidir. VN, bir mobil uygulama olmasına rağmen kolay kullanımı ile bu özelliklerin hepsini kullanmanızı sağlıyor.

Ücretsiz müzikleri ya da telefonunuzda bulunanlar ile videolarınıza çeşitli şarkılar ekleyebilirsiniz. Müziklerin ritmini düzenleyebilir, yavaşlatabilirsiniz. Aynı zamanda şarkıları keserek nakaratı kullanabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde kullandığınız uygulamalardan neredeyse hiçbir farkı yok.

4 farklı video geçiş stili ve 20’den fazla kullanabileceğiniz filtre ile videolarınızı istediğiniz şekle getirebilir, kişiselleştirebilirsiniz.

Daha Başka Neler Yapılabilir?

Videolarınızı 24-25-30-50 veya 60 FPS olarak ayarlayabiliyorsunuz. Hatta bir uygulamaya göre şaşırdığım özelliği ise, 4K 1080P videolar bile çıkartabilirsiniz.

High bitrate videos özelliğini de ‘Ayarlar’ kısmından açarak video kalitenizi en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

Diğer programlarda olduğu gibi videonuza alt yazı ekleyebilir, başlıklar koyabilir, dilediğiniz metni dilediğiniz saniyeye yerleştirebilirsiniz. Hazırladığınız videoları kaydettikten sonra YouTube, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında anında paylaşın.

VN Video Editör Uygulaması

Sizler de dilediğiniz gibi videolar hazırlayarak, hayatınızın en güzel anlarını ölümsüz, heyecanlı, gösterişli hale getirebilirsiniz. VN Video Editor uygulaması aşağıdaki linklerden indirilmek için sizleri bekliyor.

VN Video Editor Lite
VN Video Editor Lite
Developer: VN, LLC
Price: Free
‎VN Video Editor
‎VN Video Editor
Developer: Ubiquiti Labs, LLC
Price: Free+

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.