Her gün ama her gün şu bilgisayarın başına oturduğum anda masaüstü, tarayıcımın ya da telefonumun duvar kağıdını değiştirmeden duramıyorum. Farklılık iyidir diyerek sürekli bir duvar kağıdı arayışı içerisindeyim. Müşkülpesent birisi olduğum için de bu arayış çok uzun sürüyor. Ama öyle bir uygulama buldum ki duvar kağıdına doydum: Wallcraft.

Ücretsiz 4K ve Full HD duvar kağıtlarına ulaşabileceğiniz bu uygulama, Apple App Store’da 4.6, Google Play Store’da ise 4.2 puana sahip. Geç bulmuş olsam da yeni çıkmış bir uygulama olarak 10 bin indirmeyi geçmiş durumda.

Wallcraft: Ücretsiz 4K ve Full HD Duvar Kağıtları Bir Tık Uzakta! 

Bir arkadaşımla beraber sürekli internetten veya uygulamalardan ücretsiz duvar kağıtları ararken karşımıza çıkan Wallcraft uygulamasını gerçekten çok beğendik. Uygulamaya her gün yeni, yüzlerce 4K ve HD duvar kağıtlarını telefonumuza indiriyoruz. Uzun süren duvar kağıdı arama süremizi minimuma indirdik.

Ana menüde 7 farklı kategoride yer alan tüm duvar kağıtlarına ulaşabiliyorsunuz. ”HITS” kategorisi altında günlük olarak en çok indirilen ve kullanılan duvar kağıtlarını görebilirsiniz. Bu kategoride günlük minimum 6 saat boyunca uygulamada daha önce araştırdığınız duvar kağıtlarına göre hazırlanıyor.

Her gün yayınlanan yüzlerce yeni duvar kağıdını da ”New” kategorisinde bulabilirsiniz. Başka kullanıcılar tarafından değerlendirilmiş duvar kağıtlarına ”Rating” kategorisinden, gelişigüzel olarak her kullanıcının önüne çıkartılanlara ise ”Random” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Ücretli 4K ve FULL HD Duvar Kağıtları ve Günlük Bildirimler 

Ücretli olarak ”Exclusive” sekmesinde görebileceğiniz duvar kağıtları da bulunuyor. Bu duvar kağıtlarının neredeyse ücretsiz olanlardan hiç de bir farkı yok. Ücretsiz duvar kağıtları da aynı çözünürlüklerde kullanıcılara sunuluyor.

Ücretli içeriklerin tek farkı, ”Double Wallpapers” sekmesinde bulunan ikili duvar kağıtları. Bu kategoride seçeceğiniz duvar kağıdı kilit ekranında farklı kilidi açtıktan sonra farklı bir duvar kağıdına otomatik geçiş yapıyor. Ücretli duvar kağıtlarına sahip olmak isterseniz aylık 6.99, altı aylık kullanım için 34.99, yıllık 59.99 ya da sınırsınız kullanım için 89.99 TL’ye Premium üye olabilirsiniz.

Günlük olarak uygulamadan gelecek bildirimlere izin verirseniz beğeninize göre hazırlanan yeni duvar kağıtlarını bildirim ekranınızda görebilirsiniz. 25’ten fazla alt kategoride bulunan 4K ve Full HD duvar kağıtları istiyorsanız uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

‎Wallcraft – Wallpapers, live
‎Wallcraft – Wallpapers, live
Wallcraft - Free 4K & live Wallpapers
Wallcraft - Free 4K & live Wallpapers

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.