Evde kaldığımız şu süre boyunca zamanınızı verimli kılabilecek ve kullanırken faydasını görebileceğiniz bir mobil eğitim uygulaması daha: WordTest. İngilizce bilginizi istediğiniz seviyeye çıkarabilir ya da YDS veya YÖKDİL’den istediğiniz puana nokta atışı yapabilirsiniz. Bunun için binlerce lira harcamanıza da gerek yok.

WordTest uygulaması, bilişim teknolojileri ve eğitim kategorisinde en çok tercih edilen mobil uygulamalar arasında. Uygulama, Google Play Store’da 4.1 puana ve 70 binden fazla indirmeye sahip, Apple App Store’da ise 4.3 puana sahip.WordTest

WordTest Premium aboneliğiyle #evdekal fırsatını değerlendirebilir, birbirinden eşsiz içerik ve teknolojileriyle istediğiniz seviyeye ilerleyebilirsiniz.

WordTest uygulaması ile değeri 5.000 TL’yi aşan hizmetlerin tümünü #evdekal kampanyasıyla sınırsız kullanabilirsiniz. WordTest’i kullandığınız süre boyunca otomatik abonelik yenilemeyi kapatmadığınız taktirde zamlardan etkilenebilirsiniz ve aynı fiyata 5 yıl boyunca aboneliğinizi yenileme garantiniz olacaktır.

İngilizce Kelime ve Gramer Bilgini İstediğin Seviyeye Yükselt

WordTest’in sunduğu bazı hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse; ilk olarak 15 dakika gramer bilgisi görüntüleme sınavı yapıyor. Bunun amacı neyi ne kadar bildiğinizi tespit ederek önceliği eksik olduğunuz yerlere çalışmayı odaklıyor.

YDS-YÖKDİL kelimelerini bilimsel onaylı yöntemle %99 oranına katlayarak kelime bilginizi 3 kat hızlı öğrenmenizi sağlıyor ve 32 bin soruluk soru bankasıyla gramer eksikliğinizi azaltıyor. WordTest, YDS-YÖKDİL’de karşılaşacağınız soru türlerinde 3 zorluk seviyesinde uzmanlaşmanızı sağlıyor.WordTest

460 saatlik video ders eğitimleri ile soru çözüm teknikleri, metin analizi ve 30 YDS denemesine erişmenizi kolaylaştırıyor ve çıkmış 207 sınava ve 17 bin 405 soru ve çözümlerine erişebiliyorsunuz. WordTest ile bilgi ağırlıklı materyallerin yanında okuma parçaları, paragraf çalışmaları, İngilizce haberler ve sınav uzmanı oyunu gibi birçok kapsamlı destek materyali de kullanabilirsiniz.

WordTest’i avantajlı kılan özelliklerinden bazıları, ingilizce bilgi birikim dağılımınızla uygun olmayan insanlarla aynı gruba koyulup, ortaya karışık ve size ne çözüm ürettiği belli olmayan müfredata bağlı kalmamanız.

Uygulamayı kullandığınızda neyi ne kadar yaptığınızı tespit edebilirsiniz. İster 35 puanlık ister 45 puanlık birikiminiz olsun, WordTest her seviyeden kullanıcıya kişiselleştirilmiş bir hazırlık sunar.

Sizlerde WordTest: Canlı İngilizce Bilgisi uygulamasını Apple App Store’dan ve Google Play Store’dan indirebileceğiniz gibi sitesini de inceleyebilirsiniz veya aşağıdaki linklerden mağaza sayfasını inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.