Mobil bankacılık uygulamaları artık hayatımızı kolaylaştıran uygulamalar arasında. Bankalarda uzun sıralara girmemize, uzun saatler beklememize engel oluyorlar çoğu zaman. Artık gelişen teknoloji ile bankacılık hizmetleri de gelişti ve cep telefonlarımıza kadar geldi. Ziraat Mobil uygulaması da bunlardan bir tanesi.

Ziraat Bankasının Mobil Uygulaması Nedir?

Ziraat Bankasının Mobil uygulaması oldukça zengin ve sade olan bir menüden oluşuyor. Bireysel müşterilerin işlemlerini daha hızlı, güvenlik tedbirleri çerçevesinde ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmelerinde bu uygulamanın katkısı oldukça fazla.

Ziraat bankasında hesabı ve bununla birlikte kredi kartı bulunanların da ödemelerini yapabilmelerinde veya bir başka hesaba para transfer edebilmelerinde son derece etkili olan bir yöntem olarak kabul görmekte.

Ziraat Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Cihazınıza uygulamayı indirdiğinizde, karşınıza beyaz ve kırmızı renklerden tasarlanarak, giriş yapabileceğiniz bir ekran çıkıyor. Müşteri numaranızı öğrenmiş olmanız ve kendinize bir şifre belirlemeniz, bu hususta sizin için yeterli olacak.

İnternet bankacılığına yönelik olarak şifreniz yoksa veya müşteri numaranızı bilmiyorsanız, bunun için uygulama içerisinde kullanabileceğiniz başvuru seçenekleri de bulunuyor.

T.C. kimlik numaranızla birlikte telefon numaranızı belirterek devam edeceğiniz bu seçeneklerin sonuna geldiğinizde ise şifre alma işlemlerini tamamladığınızı görebileceksiniz.

Yalnızca para transfer işlemlerini veya kredi kartı ödeme gibi talimatları vermekle kalmayıp, aradığınız pek çok bilgiye de ulaşabileceksiniz. Ziraat bankasının şubelerini, iletişim bilgilerini, şifre ve kampanya işlemlerini veya randevu almaya yönelik hizmetleri de bu sayede bulabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra mobil bankacılık sekmesinden dilediğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilir ve SMS doğrulaması yaparak da girişinizi daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Belirleyeceğiniz PIN kodu sayesinde uygulamaya her defasında müşteri numaranızla giriş yapmak yerine, bu kod ile giriş yapabilirsiniz.

Hesaplama araçlarından faydalanmak ya da kredi çekme işlemlerine ulaşmak için bu uygulama sizin için oldukça faydalı. Kısa sürede giriş yaparak kişisel bilgilerinize ve banka hesabınıza dair bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.

Ayarlardan PIN kodunu aktif edebilir veya doğrudan şifre ile girmek için aktif hale getirebilirsiniz. Ziraat Mobil uygulaması sayesinde bankacılık işlemlerinizi gönül rahatlığıyla ve online olarak yapabileceksiniz.

‎Ziraat Mobil
‎Ziraat Mobil
Ziraat Mobil
Ziraat Mobil
Price: Free