Videolarınızı, fotoğraflarınızı Instagram’a sığdırmak ya da üzerinde profesyonel oynamalar yapmak istiyorsanız size çok güzel bir önerim var: InShot.

InShot uygulaması sayesinde videolarınızı birleştirebilir, istediğiniz ölçülerde kesebilir ya da Instagram’a sığdırabilirsiniz. Videolarınızın kontrastını ayarlayabilir, parlaklığını, doygunluğunu, ışığını yani kısaca istediğiniz her detayı değiştirebilirsiniz. Üstelik siz videolarınız ile oynama yaparken çözünürlükleri asla düşmez. İhtiyacınız olan boy oranlarına InShot sayesinde ulaşabilirsiniz(1:1, 16:9 gibi).InShot1

Sanatsal Filtreler ve Glitch Etkileri

Video ve fotoğraflarınız için çok sayıda efekt mevcut. Her biri birbirinden güzel ve dikkat çekici. Bu efektler retro efektlerden film tarzı filtrelere; mirror etkisinden ince yüzeyli filtrelere kadar çok geniş bir yelpazeye sahip. Eğer kendinize uygun efekt bulamazsanız özelleştirilmiş efektlerden yararlanabilir, kendi tarzınızda efektler yaratabilirsiniz.

Videonuzu efektlendirip istediğiniz boyuta getirdiniz. Şimdi sırada videonuza uygun bir müzik eklemekte. InShot sayesinde birçok müziğe erişebilir, istediğiniz müziği MP3 ya da diğer formatlarla indirerek videonuzda kullanabilirsiniz.

InShot ‘ta Bir Sürü Konsept Sizleri Bekliyor

Fotoğraf ya da videolarınız için 100’den fazla çıkartma InShot ‘ta sizi bekliyor. Uygulamada birçok konsept var. Örneğin arkadaşlık, kediler, aşk ya da neonlar. İhtiyacınız olan çıkarmayı seçebilir, fotoğraf ya da videonuza ekleyebilirsiniz. En güzel yanı ise InShot uygulamasının zaman çizelgesi özelliğinin olması. Bu sayede emojileriniz ya da videonuz ile metinlerinizi senkronize hareket ettirebilirsiniz. Metin demişken her tarza uygun yazı tipi uygulamada mevcut.

Fotoğraflara gelecek olursak… Fotoğrafınız için benzersiz filtreler bu uygulamada sizleri bekliyor. Fotoğrafınızı InShot sayesinde kolajlayabilir, arka plan özelliğini kullanarak hareketlendirebilir, sevimli çerçeve özelliği ile eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Uygulama gerçekten birçok alanda işinize yarayacak bir uygulama. InShot ile müzikli ya da müziksiz bir slayt bile oluşturabilirsiniz.

 

Böyle her işimize yarayan bir uygulamanın Google Play Store ve Apple App Store üzerinden puanı 4.8.

Her uygulamada karşımıza çıktığı gibi Premium özelliği InShot’ta da geçerli. Zaten uygulamada video kesme, boyut düzenleme, kolaj gibi özellikleri tamamen ücretsiz. Sadece bazı çıkartmalar, efektler ücretli. Premuim olmadan da çok rahat kullanabileceğiniz bir uygulama.

Eğer uygulamayı kullanmak isterseniz aşağıya bırakacağım linkten indirebilirsiniz.

‎InShot - Video Editor
‎InShot - Video Editor
Video Düzenleyici - InShot
Video Düzenleyici - InShot