Bir arkadaşımın fotoğraf işiyle ilgilenmesi ve fotoğraflarını çok daha kaliteli hale getirmesi gerekiyordu. Bu vesileyle tanıştığım bir uygulamadan size bahsetmek istiyorum. Hem kendim hem de arkadaşım uygulamayı indirdikten sonra çok memnun kaldık ve hiç olmadığı kadar kalite kokan fotoğraflar editledik. Uygulamayı ise fark etmemiş olduğumuza çok şaşırdık. Bahsettiğim uygulama olan Story Art, 5 milyondan fazla indirilmiş durumda. Hem Google Play Store’da hem de Apple App Store’da 4.7 puana sahip.

Eğer ki fotoğrafçılık ile ilgileniyorsanız uygulama tam size göre.

Story Art ‘ın Vaadi: Popülerlik 

Story Art geliştiricileri uygulamalarına o kadar çok güveniyor ki ”single point”, yani ”temel vaat’leri: Popülerlik. Uygulamayı edinecek kullanıcıların fotoğraflarında yapacakları değişiklikler ile beğeni ve takipçi artırmada onlara yardımcı olacağını vaat ediyor. Hatta 1000’den fazla şablonuyla Instagram için en iyi kolajları yapabileceğini söyleyen Story Art ‘a direkt ”Instagram hikayesi düzenleyici” de diyebiliriz.

Hikayelerinizi, videolarınızı veya IG videolarınızı istediğiniz şekilde, şaşırtıcı ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Uygulama bir parmak uzağınızda.

Story Art’ın Özellikleri 

Story Art, sadece fotoğraf ve videolarınız için bir düzenleyeci uygulama görevi görmüyor. Arka plan olarak binlerce fotoğraf yelpazesi içerisinden istediğiniz bir tanesini seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz fotoğrafın üzerinde değişiklikler yaparak fotoğrafı size özel hale getirebilirsiniz.

Popüler çerçeveleri veya kolay şablonlarını kullanarak fotoğraflarınızı örnek fotoğrafların yerlerine koyabilir, dilerseniz örnek İngilizce sözleri havalı görünmesi açısında yerli yerinde bırakabilir, isterseniz de istediğiniz her sözü, cümleyi yazabilirsiniz.

Daha önce Tumblr kullandı iseniz uygulama sizin de işinize yarayabilir. Animasyonları kullanarak -bu özelliği çok beğendim gerçekten- harika görseller hazırlayabilirsiniz. Fotoğrafınıza özel film, watercolor, paper, girlish, fresh, holiday, kendinden efektli şablonları kullanarak fotoğraflarını özelleştirmeye şimdiden başlayın derim.

Diğer Özellikler

Story Art da aynı Instagram’da olduğu gibi fotoğraf çekme sekmesi bulunuyor. Buradan anlık olarak fotoğraf çekebilirsiniz. Yüzlerce efekti kullanarak fotoğraflarınızda tarzınızı yaşatabilirsiniz. Uygulamanın efektleri anlatmakla bitmeyecek kadar geniş bir yelpazeye sahip.

Story Art Pro edinerek uygulamadaki paralı efektleri, şablonları, çerçeveleri ve kolaj stillerini satın alabilirsiniz. Pro’yu edinmek isterseniz; aylık 21, yıllık 71, tek bir seferde ödeme yaparak (135 TL’ye) uygulamanızı yükseltebilirsiniz. Benden tavsiye o kadar çok seçenek var ki hangisini kullanacağınızı şaşıracaksınız. O yüzden uygulamada satın almak yerine öncelikle tüm özelliklerini kullanın derim. Sonrasında yetmediğini düşünürseniz -ki hiç öyle olacağını zannetmiyorum- uygulama içi satın alma yapabilirsiniz.

Profesyonel Fotoğrafçılık ile uğraşıyorsanız uygulamayı edinmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Pro ise sizin için on parmağında on marifet.

Story Art

Uygulamayı edinmek isterseniz aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

‎StoryArt - insta story maker
‎StoryArt - insta story maker
Developer: an ouyang
Price: Free+
StoryArt - Insta story maker
StoryArt - Insta story maker
Developer: ryzenrise
Price: Free

PAYLAŞ
Rocker ailenin Rocker çocuğu, Marvel taraftarı, futbolsever fakat çapraz bağları kopuk.