Sizlere çok eğlenceli bir uygulamadan bahsetmek istiyorum: JibJab. Bu uygulama sayesinde özel günlerde sevdiklerinize komik GIF’ler yollayarak eğlenebilir, kendi GIF’lerinizi yaratabilir, yüzünüzle komik videolar oluşturabilirsiniz.

Uygulama Google Play Store’da 4.3, Apple App Store’da ise 4.8 puana sahip olan başarılı bir ivme yakalamış.Uygulamanın yüksek puanlara nasıl ulaştığını şimdi detaylıca anlatma zamanı.

 

JibJab ile Özel Günlere Renk Kat!

Sevgililer günü, doğum günleri, bayramlar, yılbaşı gibi birçok özel günde sevdiklerinize unutamayacakları bir mesaj atmak istiyorsanız JibJab tam size göre. Uygulamaya giriş yaparken mail adresiniz ile kayıt olmanız gerekiyor. Sonrasında kamera kısmından yüzünüzü çekerek istediğiniz konseptte eğlenceli video ya da GIF’leri oluşturabilirsiniz.

İşte şimdi eğlence zamanı! JibJab ‘ın birbirinden farklı 1000’den fazla videosu ve GIF’leri bulunuyor. Bu GIF’ler için her videonuza özel yeni selfielerinizi çekin. Video konseptleri birbirinden farklı ve o kadar eğlenceli ki, her videoya özel yüz ifadenizi değiştirerek videolara daha uygun hale getirebilirsiniz. Gangnam Style, Billie Eilish’ten Bad Guy ya da Despacito gibi şarkıların kliplerinde başrol olarak yer alabilirsiniz. En güzel yanı ise sinirlerinizi bozan arkadaşınızı yüzünü bir HotDog ya da sahilde dans eden bir pilice yerleştirebilirsiniz.

Sevdiğiniz bir arkadaşınızın doğum gününü mü unuttunuz? O halde pişmanlığınızı doğum günü GIF’leri ile dile getirebilir ya da yeni doğum yapmış bir arkadaşınıza tebrik kartı gönderebilirsiniz. Hatta GIF konseptleri o kadar geniş ki, sizi son dakika galibiyete götüren takım arkadaşınız için bile bir GIF oluşturabilirsiniz.

Ecards – Premium Üyelik

Her şey güzel, hoş ama neredeyse her uygulamada karşımıza çıktığı gibi JibJab’te de Premium üyelik bulunuyor. Eğlenceli videolar oluşturdunuz, renkli GIF’ler yarattınız, bazılarını telefonunuza indirmek ya da sosyal medyada paylaşmak, arkadaşlarınıza göndermek istiyor olabilirsiniz. Bunun için uygulama sizden aylık 7.99 TL gibi cüzi bir miktar istemekte. Açıkçası uygulama o kadar eğlenceli ki bu fiyata değeceğini düşünüyorum.

Tabi ki her video ve GIF için bu aylık ödemeyi yapmanıza gerek yok. Birçok videoyu ücretsiz kullanabilirsiniz. Aynı şekilde oluşturduğunuz çoğu GIF’ı da ücretsiz kullanabilir, para ödemeden telefonunuza indirebilirsiniz. Fark ettiğim kadarıyla uygulamada ”Ecards” sekmesinde bulunan çoğu video konsepti ücretli. Bu sekmede genellikle, sevgililer günü, St. Patrick’s Day ya da Noel videoları yaratıyorsunuz.

Ücret ödemeden de kullanabileceğiniz JibJab uygulamasını indirmek isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Dilerseniz sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

JibJab: Funny Birthday Cards
JibJab: Funny Birthday Cards
Developer: JibJab
Price: Free

PAYLAŞ
Mitoloji tutkunu, yoga yapan, yeni işlere atılmaktan çekinmeyen bir doğa aşığı.