Günlük Burcunuzu Okuyabileceğiniz En Kaliteli 6 Uygulama

Astroloji, binlerce yıldır hayatımızda olan ve çok sayıda araştırmaya tabii tutulan bir bilim dalıdır. Oldukça tartışmalı bir husus olan astrolojide var olan burçlar, burçların özellikleri, yıldızların burçlar ve kişiler ile olan ilişkisi birçok kişi için merak konusudur.

Bugün gerek gazetelerde ve dergilerde, gerekse internet ve televizyonda günlük olarak burç yorumlarını görebilmekteyiz. Ancak artık hayatımızın büyük bir kısmında akıllı telefonlarımızı kullanıyoruz ve ihtiyacımız olan her türlü bilgiye ve veriye mobil uygulamalar aracılığı ile erişebiliyoruz. Bu yönden astroloji alanında da bilgi edinmek istediğimizde bize bu alanda hizmet veren uygulamalar bulunmakta. Meraklıları için bu hizmeti veren en başarılı 6 astroloji uygulaması hangileri sıralıyoruz.

gunluk-burc-okuma-uygulamalari.gif

MYNET Burç Yorumları&Astroloji

Mobil uygulamalar henüz meşhur olmadan önce web sitesi üzerinden astroloji paylaşımlarını günlük olarak yayınlayan Mynet, artık mobil uygulaması ile de astroloji meraklılarına burç yorumlarını ve astrolojik gelişmeleri aktarıyor.

-Uygulamanın İOS cihazlar için kapladığı alan 14.9MB

-Ücretsiz olarak indirilebiliyor

-Günlük burç yorumu, burç uyumu, astro gündem, yükselen burç bilgileri gibi çeşitli alanlarda bilgi erişimi mümkün.

en-guzel-burc-uygulamalari.gif

The Daily Horoscope

İngilizce olarak kullanılan bu uygulama en iyi günlük burç uygulamaları arasında öne çıkan isimlerden. Uygulama içerisinde astroloji hakkında merak ettiğiniz tüm verilere kolayca ulaşabilmektesiniz. Ara yüzü oldukça sade olan uygulamadan burcunuzu seçerek günlük yorumu okuyabilir ve diğer burçlar ile ilişkilerinizi de kontrol edebilirsiniz.

-Günlük olarak burcunuz ile ilgili uzman yorumlarını okuyabilmektesiniz.

-Geçmişe yönelik burç tahminleri sistem ara yüzünden erişilebilir durumda.

-Uygulama ücretsiz olarak indirilebilmekte ve AppStore boyutu 81.5 MB

gunluk-burcunuzu-okuyun.gif

Horoscopes

Başarılı bir astroloji uygulaması olan Horoscopes’un geliştiricisi Astrology.com’dur. Bu yönden sağlam bir referansı olan uygulama ile günlük ve aylık burç yorumlarınızı görüntüleyebilmektesiniz. Geniş bir burç yorum kabiliyeti olan Horoscopes’u telefonunuzdan eksik etmemenizi öneririz.

-Geniş dönemler için geçerli burç yorumları mevcut

-Burç özellikleri hakkında bilgi edinilebilmekte

-Günlük geniş analizler mevcut

-Uygulama ücretsiz ve AppStore boyutu 55.3 MB

My Horoscope

Oldukça popüler olan günlük burç uygulaması My Horoscope’da İngilizce ara yüze sahiptir. Oldukça talep gören bir uygulama olduğunu 10 milyonu aşkın indirme sayısından anlamak mümkün. Bu yönü ile en çok tercih edilen astroloji aplikasyonu olduğunu söyleyebileceğimiz MyHoroscope, sade ara yüzü ile kullanışlı bir uygulama olarak ön plana çıkıyor.

-Bugün, dün ve yarına göre burç yorumları okunabilmekte

-Burç özellikleri görüntülenebilmekte

-Burç uyumu, aşk, para gibi ince analizler okunabilmekte

-Uygulama ücretsiz ve AppStore boyutu ise 96.3 MB

Zodiac Horoscope

Başarılı bir astroloji uygulaması olarak karşımıza çıkan Zodiac Horoscope’da geleceğe yönelik olarak burcunuzun işaret ettiği detayları anında görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulama sürekli güncelliğini koruyor ve kullanıcılara başarılı bir astroloji deneyimi sunuyor. Bu deneyimi yaşamak istiyorsanız siz de uygulamayı AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

-Ara yüzü oldukça sade

-Günlük, aylık, yıllık burç yorumları mevcut

-Geleceğe dair veriler mevcut

-Uygulama ücretsiz olarak indirilebilmekte

Horoscope HD Free

Çok tercih edilen bir burç yorumu uygulaması olan Horoscope HD Free size nasıl davranmanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda bilgi aktaran ve bu yönü ile diğer uygulamalardan farklı olan bir aplikasyon.

-Uygulama gelişmiş astrolojik verileri sunuyor.

-Geniş dönemlere göre burç analizi veriyor

-Burcunuzun günlük olarak yaşantısında karşılaşacağı durumlara göre neler yapılabileceğini söylüyor ve önerilerde bulunuyor.

-Uygulama ücretsiz olarak indirilebilmekte ve App Store boyutu 23.5 MB.