Fal, insanların hayatında ve pek çok toplumun kültüründe yer alan önemli bir öge. Öyle ki Türk kahvesi dahi bu kültürel öge ile özdeşleşmiş durumda. Gerçekten fal baktırma niyeti olmasa da birçok insan, artık bir refleks olarak kahvesini bitirdikten sonra fincanını ters çeviriyor. Ancak her alanda olduğu gibi fal geleneği de teknolojik gelişmelerden payını alıyor. Bugün, uygulama mağazalarında pek çok fal uygulaması, meraklı kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor. Bahtına uygulaması da bu uygulamalardan biri. Ama içeriği ile diğer uygulamalar arasından sıyrılıyor.

Bahtına Uygulaması Neden Farklı?

Bahtına-Kahve Falı isimli uygulama, yalnızca fal bakmak ile sınırlı kalmıyor. İçeriğinde burç yorumlarından rüya tabirine kadar farklı bölümler yer alıyor.

Astroloji hakkında çok sayıda içeriği bünyesinde barındıran uygulama, burç yorumlarını günlük, haftalık ve aylık olarak farklı gruplar altında topluyor.

Bahtına, kahve falı ile burç yorumlarını tek bir uygulamada bir araya getirmesi ile eşi benzeri olmayan bir uygulama olma özelliğini taşıyor. Üstelik bu uygulamada fallara yapılan yorumlar da diğer uygulamalar ile kıyaslandığı zaman çok daha detaylı ve çok daha ilgi çekici.

Uzman Falcılardan Kurulu Ekip

Doğal olarak bu mobil uygulamanın en çok iddialı olduğu alan kahve falı. Bu fal, kahve fincanının fotoğrafının çekilerek uzman falcılara gönderilmesi ile yorumlanıyor.

Uygulamada her biri uzman beş ayrı falcı yer alıyor. Para ile satın alınan puanlar üzerine bu falcılara fincanın fotoğrafı gönderiliyor ve kısa sürede fal için geri dönüş alınıyor.

Aynı zamanda uygulama mobil aygıta ilk defa indirildiğinde, kullanıcının bakiyesine hediye 10 puan ekleniyor.

Kahve falı ve burç yorumlarının yanı sıra, uygulamanın rüya tabirlerine de yer vermesi oldukça ilgi görmesine neden oluyor. Rüya tabirleri kısmı, anahtar kelimelere dayalı olarak uygulama kullanıcılarına hizmet veriyor.

Ücretsiz olarak uygulama mağazalarında kullanıma sunulan uygulamaya, Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

‎Bahtına - Kahve Falı
‎Bahtına - Kahve Falı

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.