Yeni OshenWatch akıllı saatler neden Türkiye’de popülerlik kazandı ve her yerde satış yapıyor?

Akıllı saat endüstrisinin uzun zamandır istedikleri fiyatlara göre satış yapabilecek ve müşterileri kazanmaya devam edebilecek birkaç büyük şirketi vardı. Şimdi 5 milyon dolarlık akıllı saat endistürisini bir teknoloji şirketi tepetaklak ediyor. Bu sözü edilen şirket OshenWatch adlı bir şirket, en büyük teknoloji tutkunlarının bile kabul edebileceği fiyatından çok daha üstün bir ürün sunmanın bir yolunu buldu.

OshenWatch

OshenWatch Nedir ve Kullanıcılara Ne Sunuyor?

OshenWatch’ın arkasındaki Japon şirketi sağlık teknolojisi konusunda uzman olduğu biliniyor. Ürünün mühendisleri, OshenWatch’ı geliştirebilmek için dünyanın en iyi saat tasarımcılarının bazılarıyla güçlerini birleştirdi. OshenWatch’ın sunduğu yeniliklerle birlikte bir fitness bandı, dijital saat, sağlık monitörü ve ahizesiz kulaklık setinin avantajlarını bir arada tutuyor. Bileğinizde saatin rahatsız edici varlığını hissetmiyorsunuz.

Açık havada spor yaparken ya da uzun süre egzersiz yaparken düşer, kırılır diye endişe etmeyin. Sertleştirilmiş alüminyum kabuk ve temperli dokunmatik ekran camına ve deneseniz bile çizilmeyecek veya kırılmayacak bir tasarıma sahip.

OshenWatch yeni nesil akıllı saat, arama, adım sayacı, uyku izleme, gelen mesajları gösterme vb. gibi özellikleri de taşıyan akıllı saat için olması gereken tüm temel işlevleri taşıyor. OshenWatch’ı diğer saatlerden ayıran en önemli özelliği potansiyel olarak hayatınızı kurtarabilir olmasıdır.

OshenWatch’ı bu kadar popüler kılan özelliği ise saatin arkasındaki yeşil lazerin sırrı. Saatin arka kısmında bulunan yeşil lazer, kalp atış hızı izleme fonksiyonuna işaret ediyor. Bu saat gerçek zamanlı olarak, kan basıncınızı, kalp atış hızınızı, kan oksijen seviyenizi (SpO2) ölçmenizi, dakikadaki kalp atışlarınızı (BPM) hesaplamanızı sağlar.

Saat aynı zamanda EKG testi ihtiyacınızı da karşılıyor. Bu saate sahip olmanın en büyük avantajı, kalp sağlığınız ile ilgili rahatsızlığı çok geç olmadan fark edebilir oluşudur.

Ürünün ülkemizde popülerlik kazanmış olması Türkiye’deki yetişkinler için önde gelen ölüm nedeninin kalp hastalığı olarak ön görülüyor. OshenWatch kalbinizi izlemenizi sağlar ve yolunda gitmeyen bir durumda sizi uyarır.  OshenWatch’un 2020’nin en çok beğenilen ve en çok satan smartwatch’ı olmasının nedeni budur.

PAYLAŞ