Ana Sayfa Listeler Seyyar Muhasebeci Görevi Üstlenen 10 Mobil Bütçe Uygulaması

Seyyar Muhasebeci Görevi Üstlenen 10 Mobil Bütçe Uygulaması

0
446
Mobil Bütçe Uygulaması

Harcamalarımız kazandığımız rakamları aştığında stres katsayımız hızla yukarı çıkıyor değil mi? Günlük alışverişler, ödenmesi gereken faturalar ve hesapta olmayan masraflar gözünüzü korkutmasın. İyi bir bütçe yönetimi ile bu stresten kurtulabilirsiniz. Listemizdeki mobil bütçe uygulaması örneklerinden birini seçmekle hemen işe başlayabilirsiniz.

Neden Mobil Bütçe Uygulaması?

Kazandığımız para belli de olsa her harcamamızda kuruş kuruş hesaplama yapmıyoruz tabii. Bu nedenle bazen o gün veya o ay içinde toplamda ne kadar harcadığımızı pratikçe göremeyebiliyoruz. İşte tam da bu noktada hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulamalardan yardım alabilirsiniz.

Gelir-giderlerinizi bu uygulamalar aracılığıyla takip etmek kafanızı rahat tutmanızı sağlayacak. Böylece ne zaman tasarruf etmeniz gerektiği ya da ne zaman kaçamak yapıp kendinizi ödüllendirebileceğiniz konusunda haberdar olacaksınız.

İşte bütçe yönetiminizi rahatlıkla planlayıp ayağınızı yorganınıza göre uzatmanıza yardımcı olabilecek 10 mobil bütçe uygulaması…

Önceki

1. Expense Manager

Gün, ay ve yıl olmak üzere çeşitli bütçe zaman çizelgeleri oluşturulabilen Expense Manager ile farklı para birimlerindeki banka hesaplarınızı entegre edebilirsiniz. Bu sayede tüm finansal hareketlerinizi tek bir uygulama üzerinden inceleme imkanı bulabilirsiniz. Bilgilerinizi Dropbox ve iCloud üzerinde depolayarak güncelleyen bu uygulama aracılığıyla faturaların fotoğraflarını çekebilmeniz, para birimlerini çevirebilmeniz, vergi ve bahşişleri hesaplayabilmeniz de mümkün.

Uygulamayı Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Gider Yöneticisi
Gider Yöneticisi
Developer: Bishinews
Price: Free
‎EZ Expense Manager
‎EZ Expense Manager
Önceki