Arya Stark mobil uygulama geliştirerek karşımıza çıktı. Game Of Thrones dizisinde Arya Stark rolünü canlandıran ve çok sevilen güzel oyuncu Maisie Williams bu kez de bir mobil uygulama projesi ile karşımıza çıktı.

Arya Stark mobil uygulama

Arya Stark Mobil Uygulama ile Geliyor

Son dönemlere damga vuran popüler dizi Game Of Thrones’un yeni sezonu 2019 yılında başlayacak. Ancak oyuncuları hayatlarındaki gelişmelerle sık sık gündeme gelmeyi başarıyor.

Bu kez magazinel değil mobil uygulama dünyasını ilgilendiren bir gelişme ile gündeme gelen isim Maisie Williams oldu. Başarılı oyuncu yepyeni bir sosyal ağ geliştirdi. Daisie adı verilen mobil uygulama sanat endüstrisini bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Film yapımcısı Dom Santry ile kurucu ortaklıkları bulunan Williams, Daisie uygulamasının müjdesini verdi. Uygulama App Store’da yerini aldı.

Peki söz konusu uygulama ne vaad ediyor? Öncelikle uygulamanın sanat dünyasının LinkedIn’i olacağını belirtelim. Film sektörü çalışanlarından fotoğrafçılara, edebiyatçılardan müzik tutkunlarına, sanata gönül vermiş herkesi bir araya getirmeyi amaçlayan uygulama aynı zamanda kişilerin ortak çalışmalar için iletişime geçebilmesini amaçlıyor.

Böylece aynı sektörden kişiler birbirlerine kolayca ulaşabilecekler ve bu da yeni projelerin hayata geçirilmesinde son derece etkili ve pratik bir yol olacak.

Arya Stark mobil uygulama

Sanat Dünyasını Bir Araya Getiren Uygulama

Uygulama son derece farklı ve estetik bir forma sahip. Williams, sektöre şans eseri girdiğini belirtiyor ve diğer kişilerin de bu alanda faaliyet gösterebilmesi için bir araca sahip olmalarını gerektiğini belirtiyor. Uygulama da tam da bu noktada devreye giriyor.

Uygulama, henüz App Store’de bulunuyor ancak yakın zamanda Android’e de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Williams Twitter üzerinden soru cevap etkinliği düzenledi ve uygulamanın Android sürümüne de geleceğini müjdeledi. Ancak bunun için net bir tarih vermedi. Yine de sürecin çok uzun olmayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.