Asphalt 9: Legends en sonunda mobil oyun tutkunları ile buluştu. Oyun oyunseverler için farklı platformlarda sunuldu.

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends Nasıl Bir Oyun?

Dünyanın en büyük mobil oyun yayıncılarından biri hiç şüphesiz Gameloft olarak karşımıza çıkıyor. Çok sevilen bir mobil oyun serisi şimdi yeni oyunu ile severlerine kavuşuyor.

Oyun bugün itibari ile App Store, Google Play ve Windows PC platformlarında indirilmeyi bekliyor.

Peki Asphalt 9: Legends nasıl bir oyun? Öncelikle oyuncuların yeteneklerini kusursuz hale getirmesi gerekiyor. Ardından dünyanın çeşitli yerlerinde yarışarak kendilerini kanıtlıyorlar. Böylece Asphalt efsanesi olabilme şansına da kavuşuyorlar.

Bunun yanında zorlu kariyer modunda yarışma şansına da erişiyorlar. Dünyanın en ünlü hiper arabalar garajlara eklenebiliyor. Bu da daha fazla ve daha zorlu yarışların anahtarı oluyor.

Üstelik bu kez oyunda çok özel otomobiller de yer alıyor. Bugatti Chiron, McLaren P1 ve Lamborghini Terzo Millennio gibi araçlar oyun keyfini zirveye taşıyor. En prestijli otomobillerin yer aldığı mobil oyun, yalnızca hız anlamında keyifli değil. Bununla birlikte sürüş kontrollerinde strateji geliştirme imkanı sunan oyun, bu sayede yarış oyunları konusunda iddiasını gözler önüne seriyor.

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends Yarış Tutkunlarını Büyüleyecek

Asphalt 9: Legends çok oyunculu modlarla yarışmanıza fırsat veriyor. Çok oyunlu mod ile maksimum sekiz oyuncuya kadar yarışma imkânı tanıyor. Çoklu oyunda 5 ayrı lig bulunuyor ve bu tablolarda lider olup yükselmek sizin elinizde!

Oyunda ayrıca Kulüpler seçeneği bulunuyor. Bu sayede oyun çok daha sosyal bir platform halini alıyor. Çeşitli ödüller kazanmak isteyen ve Kulüp Lider Tablosu’nda zirveye oturmak isteyenler puan toplama yarışına giriyor.

Kulüplerin kişiselleştirilebilmesi mümkün. Kulüpler en fazla 20 üyeye sahip olabilecekler. Bununla birlikte kulüplerde bulunan özel sohbet odaları sayesinde oyuncular yarış stratejileri geliştirebilecekler.

Sizlerde hemen aşağıdaki linklerden indirebileceğiniz gibi Google Play Store, Apple App Store veya Windows mağazalarını ziyaret ederek bu eğlenceye katılabilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

‎Asphalt 9: Legends
‎Asphalt 9: Legends
Developer: Gameloft
Price: Free+
Asphalt 9: Legends
Asphalt 9: Legends
Developer: Gameloft SE
Price: Free

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.