Ana Sayfa Listeler Çocuklar için Eğlenceli ve Eğitici Mobil Uygulamalar

Çocuklar için Eğlenceli ve Eğitici Mobil Uygulamalar

3
5111
Çocuklar için Eğlenceli ve Eğitici Mobil Uygulamalar

Teknoloji, yalnızca yetişkinlerin ilgisini çeken bir alan değil. Özellikle de mobil teknolojiler, ebeveynleri kadar çocukların da dikkatle takip ettiği bir dünya. Anne ve babalar da çocuklarının fiziksel gelişimlerinin yanı sıra psikolojik, duyusal ve duygusal gelişimlerini pekiştirmek için mobil uygulamalardan yararlanabiliyorlar. Çocuklar için eğlenceli ve eğitici mobil uygulamalar bulmak ise o kadar kolay olmayabiliyor.

Sizler için çocuklar için faydalı olabilecek mobil uygulamaları inceledik ve bir liste hazırladık. Siz de çocuklarınıza sıkılmadan eğlenceli bir eğitim vermek için teknolojiden yararlanmak istiyorsanız, her yere beraberinizde taşıyabileceğiniz bu mobil uygulamalar size yardım edebilir.

Listemiz resimden müziğe farklı türlerde çocuk oyunlarını içeriyor. İşte çocuklarınızın zihinsel gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyen 11 mobil uygulama:

Önceki

1. Sago Mini Monsters

Bu uygulamayla çocuklarınız, kendi zevklerine göre sevimli canavarlar yaratabiliyorlar. Çocukların, seçtikleri renk ve şekillerdeki canavarları besleyip büyütebilecekleri bu uygulama, sorumluluk bilincinin gelişmesine yardımcı oluyor. Üstelik uygulama reklam veya ücretli içerik sunmayarak çocuğunuzun özgürce eğlenmesine izin veriyor.

Uygulamayı Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Sago Mini Monsters
Sago Mini Monsters
Developer: Sago Mini
Price: ₺17,99
‎Sago Mini Monsters
‎Sago Mini Monsters
Developer: Sago Mini
Price: Free
Önceki