Efsane disket oyunları Android cihazlarda rahatlıkla oynanabilecek. Geliştirilen bir aparat ile bir zamanların unutulmaz oyunlarını akıllı cihazlardan oynamak mümkün hale geldi.

Efsane disket oyunları Android

Efsane Disket Oyunları Android Cihazlarda

Belli bir yaşın üzerindeki kullanıcılar, disket oyunlarını oldukça iyi hatırlar. Şimdiki neslin yalnızca efsanesini dinlediği bu güzide oyunlar çağının çok ilerisindeydi ve oldukça keyifli zamanlar yaşatıyordu.

Bilgisayarın ender olduğu zamanlarda oynanan bu Dos oyunlar, daha sonra hiçbir teknolojinin veremeyeceği tadı verdiler. Wolfied, Lotus ve daha pek çok oyunla disketler aracılığı ile tanıştık ve oynadık.

Şimdi çoktan hatıralarda yer almış bu oyunlar yeniden hayat bularak karşımıza çıkıyor. Android cihazlar aracılığı ile oynanabilecek bu efsane oyunlar ile yeniden buluşmaya hazır olun!

Efsane disket oyunları Android

Aparat ile Oyun Keyfi Geri Dönecek

Peki bu Dos oyunlara yeniden kavuşmak nasıl mümkün olacak? Geliştirilen bir aparat sayesinde oyunları telefonunuzdan da oynayabileceksiniz.

Bir YouTube kanalı tarafından paylaşılan video ile durum ortaya çıkmış oldu. Video, disketi taktığınız aparat Android cihaza bağlanıyor. Böylece bir zamanların unutulmaz oyunlarını yeniden yaşama şansına erişiyorsunuz.

Ne yazık ki bu keyfi yaşamak sadece Android cihazlara nasip olmuş durumda. Geliştirilen aparat sayesinde disket oyunlarının keyfini günümüz teknolojileri ile yaşamak mümkün hale geldi.

iOS kullanıcılarını kıskandıracak bu durum çok yakında genele yayılabilir. Ancak bir zamanlar yaşanan o keyif şimdi akıllı cihazlar aracılığı ile yaşanabilecek mi, bunu da zaman içinde deneyimleyebileceğiz.

Peki bu cihaza nasıl erişebiliriz? Ne yazık ki bu konu ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor. YouTube’da yer alan videoda yalnızca sistemin nasıl işlediğine dair bilgi verilmiş. Bunun dışında cihazı nasıl temin edebileceğimiz ve bu keyfi nasıl yaşayacağımız konusunda belirsizlik söz konusu. Ancak videoda sistemin nasıl kurulduğuna dair ayrıntılı bilgi yer alıyor.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.