Birçok insan hayallerine ulaşmak için en çok paraya ihtiyaç duyduğunu söyler ve bunun için de şans oyunlarından medet umar. Öyle veya böyle hepimiz, hayatımızın bir yerinde ya bir piyango bileti alırız ya da çevremizden duyduğumuz diğer oyunlarda şansımızı deneriz. Oyunu oynarız ama belki de en zor olan, sonuçların yayınlanmasını beklemektir. Çekiliş sonuçlarını takip etmek ve herhangi bir unutkanlık kurbanı olmamak için Milli Piyango uygulaması, sonuçları cebinize getiriyor.

Milli Piyango Türkiye Uygulaması

Uygulama ile Milli Piyango başta olmak üzere diğer şans oyunları arasında yer alan Şans Topu, Sayısal Loto, On Numara veya Süper Loto gibi haftanın çeşitli günlerinde çekilişi gerçekleştirilen bu oyunların sonuçlarını hemen öğrenebilirsiniz. Hangi oyunla ilgili bilgi alacağınızı seçtikten sonra geçiş yapacağınız ekrandaki bilgiler sayesinde amacınıza daha kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Uygulamada Hangi Şans Oyunları Var?

  • Milli Piyango

Karşınıza çıkan sorgulama ekranına biletinizin numarasını giriyorsunuz ve çekiliş sonuçlarına kolayca ulaşıyorsunuz. Buna ek olarak, uygulama üzerinden hangi ikramiyeleri hangi rakamların tutturduğunu da görebilir ve kazanan talihlilerin bilet numaraları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

  • Sayısal Loto

Bu seçeneği tıkladığınızda, en üstte karşınıza şanslı 6 rakam çıkıyor. Altında ise kaç kişinin kaç sayı tutturduğunu ve ne kadar kazandığını görebileceğiniz detaylı bir listeyle karşılaşıyorsunuz.

  • Şans Topu

Bu oyun için sonuçları görüntülemek istediğinizde ekranda ilk olarak çekilen numaraları görüyorsunuz. Ardından ise aynı Sayısal Loto’da olduğu gibi detaylı sayısal verilere ulaşabiliyorsunuz. Kazanan numaraların altında kaç kişinin ne kadar para kazandığı ile ilgili detaylar yer alıyor.

  • On Numara

Haftanın belirli bir gününde çekilen On Numara isimli şans oyunu ile ilgili olarak son hafta bilgilerine ulaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde, tıpkı diğer şans oyunlarında olduğu gibi detaylı sayısal verilere kolayca erişebilirsiniz. Tutturulan sayılara göre kazanılan miktarların karşınıza çıkacağı uygulama, bir süre sonra günlük rutininiz haline geliyor.

  • Süper Loto

Tercihiniz Süper Loto’dan yana olacaksa, burada da çekiliş rakamları karşınıza çıkan ilk şey olacak. Bilenlerin sayısı ve kazandıkları rakamlar da yine bu bölümde görüntülenebiliyor.

Akıllı Cihazlar ve Tabletlerle Uyumluluk

Akıllı telefon ve tabletlere uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulama, kullanıcı dostu arayüzüyle oldukça basit bir kullanıma sahip.

Android veya iOS işletim sistemlerini destekleyen cihazlar üzerinden uygulamanın sunduğu şans oyunu sonuçlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Milli Piyango uygulaması ile ilgili deneyimlerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.