Öğrencilerin zorlandığı alanların başında gelen matematik sorularının kolay bir şekilde çözülebilmesi artık Mathew uygulaması ile daha kolay. Bu uygulama sayesinde matematik problemlerinin çözülmesi, bir kabus olmaktan çıkacak.

Mathew Uygulaması Kim tarafından geliştirilmiştir?

Bu uygulama, MedicVentures INC. Tarafından geliştirilen bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde öğrenciler(veya kullanıcılar) zorlandıkları matematik problemlerini kamerayla görüntüledikten sonra uygulamada yer alan “çöz” butonuna basarak teknolojinin sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanma imkânı buluyorlar. Çöz butonuna basıldıktan sonra uygulama otomatik olarak problemin çözümünü aşama aşama gerçekleştirir ve problemin çözüme ulaşma yolunu rahatlıkla gösteriyor.Mathew uygulaması ile Matematik Daha Kolay

Mathew Uygulamasının En Güzel Yanı Nedir?

Her şeyi anlık olarak gerçekleştiren bir uygulama olması Mathew uygulamasını çekici ve kullanışlı yapan bir uygulama olmasına katkıda bulunuyor. Bekleme süresinin maksimum iki saniye olduğu bir uygulama kullanıcıları epey rahatlatacak bir teknoloji haline dönüşüyor. Ayrıca bu program her türlü el yazısını okuyabilme özelliğiyle de kişilerin ilgisini çekmeyi şimdiden başarıyor. Bu uygulamayı sorularınızı yöneltebileceğiniz bir öğretmen gibi düşünürseniz hiç de yanılmış olmazsınız.

Mathew Uygulamasını Nasıl Elde Edebilirim?

Matematik işlemlerinde zorlanan öğrenciler, öğretmenin yoğunluğu ya da sorularını çözdürecek herhangi bir kişiyi bulma bağımlılığından mathew uygulamasıyla kurtulabiliyor. Bu uygulamayı elde etmek isteyen kişilerin App Store’den uygulamayı indirmesi gerekir ancak bu uygulamanın ücretli olduğu da unutulmamalıdır. Bu uygulamanın ücretli olduğu bazı öğrenciler için olumsuz bir özellik olsa da uygulamanın avantajlarının verilen ücrete değeceğini düşüneceklerdir. Android kullanıcılarının henüz bu programa ulaşım imkanı bulunmuyor. Ancak zaman içerisinde uygulama geliştiricilerin Android sürümünde de bir adım atacakları bekleniyor.

Mathew Uygulamasının Fiyatı Ne Kadardır?

44,99 TL’ye alınabilecek uygulama 10 veya 500 soru çözmesi için de alınabilinir.

Mathew uygulamasını satın almak çok kolay; IOS işletim sistemine sahip telefonlar için buraya tıklayınız. Android kullanıcıları şuan için uygulamayı indiremiyorlar.

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.