“Türkiye’nin eğlenceye giriş noktası” sloganıyla 17 yıl önce faaliyetlerine başlayan Biletix, çevremizdeki etkinliklere kısa yoldan ulaşmamızı ve pratik bir şekilde bilet almamızı sağlıyor. Eğlence ve sanattan hoşlananların ilgi alanlarına göre coğrafi bazlı arama yapabildikleri Biletix, bu bilgilere daha da kolay ulaşabilmemiz için bir süre önce Biletix mobil uygulamasını kullanıcıların hizmetine sundu.

Biletix mobil sayesinde uygulamaya her an her yerden rahatlıkla giriş yapabilir ve kendinize en uygun etkinliği belirleyebilirsiniz.

Biletix Mobil Uygulamasının Sağladığı Faydalar

Biletix mobil uygulaması, Biletix’in web sitesiyle yapabileceğiniz tüm işlemleri mobil cihazınız ile yapabilmenize olanak veriyor. Kısaca bu işlemlerden bahsederek Biletix mobil uygulamasının sizlere ne gibi kolaylıklar sağladığını anlatacağız.

Bu mobil uygulama ile canınızın istediği an bir tık ile nerede, hangi tarihte kimin konseri var ya da hangi tiyatro oyunları sergileniyor öğrenebilirsiniz. Üstelik bu bilgilerin hepsine Biletix uygulaması sayesinde tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca uygulamada bulunan filtre seçenekleri sayesinde, kendinize en uygun etkinliği vakit kaybetmeden bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz etkinliklerin ise etkinlik detaylarına tıklayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak, Biletix’in mobil uygulamasını kullanarak etkinliklerin yapılacağı mekanları görüntüleyebilir ve oturma düzeninin nasıl olduğuna bakabilirsiniz.

Katılmak istediğiniz etkinliğe karar verdiğiniz an ise bileti hemen satın alabilirsiniz. Bunun yanısıra, Biletix mobil uygulamasının filtre seçeneğini tarih ya da şehir gibi istediğiniz kritere göre ayarlayarak etkinlik aramasını istediğiniz türde yapabilirsiniz.

Uygulamada yer alan kategori sekmesi ise farklı sanat dallarını ayrı ayrı bölümlere ayırıyor. Bu sekmeye tıklayarak ilginizi çeken kategoriyi seçtiğinizde hoşunuza gidebilecek etkinlikler karşınıza çıkıyor.

Biletix mobil uygulaması, kullanıcılarına son derece güvenli bir alışveriş ortamı da sağlıyor. Sitede yer alan güvenli ödeme yöntemi, kredi kartınız ile ilgili bilgilerin başka kişilerin eline geçmesini önlüyor. Bu nedenle uygulamayı kullanırken gönül rahatlığı ile bilet satın alabilirsiniz.

Biletler Kurye ile Kapınıza Kadar Geliyor

Biletix mobil uygulamasını kullanarak satın alacağınız biletler, dilerseniz kurye ile kapınıza kadar geliyor. Ancak talebiniz halinde Biletix, biletleri en yakınınızda bulunan satış noktalarına da gönderebiliyor. Ayrıca uygulamanın size göndereceği mobil barkod ile de gideceğiniz etkinliğe giriş yapmanız mümkün.

Uygulamanın bildirimlerini açarak Biletix’in, size en yakın yerdeki etkinlikleri önceden haber vermesini ve bildirim olarak göndermesini de sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın bir diğer olumlu özelliği ise etkinliklerin yerlerini yol tarifi ile göstermesi. Bu sayede etkinliğe giderken mekan aramakla vakit kaybedip strese girmiyorsunuz.

Uygulamayı henüz denemediyseniz iOS için buraya, Android için buraya tıklayaak veya aşağıdaki bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz.

‎Biletix
‎Biletix
Developer: Biletix
Price: Free
Biletix
Biletix
Price: Free

Siz çevrenizdeki etkinlikleri nereden takip ediyorsunuz? Biletix Mobil hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.