Google Developer Group (GDG) Antalya ekibi tarafından düzenlenen GDG DevFest Antalya 2017 etkinliği, ilk kez 23 Aralık 2017 Cumartesi günü Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde gerçekleşecek. mobiluygulama.com‘un basın sponsoru olduğu GDG DevFest Antalya, Antalya’nın en büyük yazılım konferansı olacak.

Google’ın ana sponsor olarak yer aldığı etkinlikte, IATI altın sponsor, Bumin ve Piksel Akademi gümüş sponsor, MobiRoller bronz sponsor olarak etkinliği destekliyor. Devfest Antalya’nın mekan sponsoru ise Akdeniz Üniversitesi.

GDG DevFest Antalya

GDG DevFest Antalya’da Sizleri Neler Bekliyor?

DevFest Antalya 17 etkinliğinde 4 farklı salonda onlarca oturum ile yüzlerce kişiyi bir araya gelecek. Yazılım geliştirme, dijital dünya ve girişimleri üzerine çeşitli konuşmaların yer alacağı etkinlikte, alanında uzman 21 konuşmacı deneyimlerini sizlerle paylaşıyor olacak. Konuşmalar dışında workshop salonunda toplam 5 farklı workshop gerçekleşecek. Böylece etkinliğe bilgisayarı ile gelip workshop’a katılmak isteyenler, workshop salonlarında kod yazma şansına sahip olacak.

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DevFest’e Kimler Katılabilir?

GDG Antalya ekibinin düzenlediği etkinliklerden en büyüğü olan DevFest Antalya 17 etkinliğine, Antalya’daki üniversitelerde Mühendislik, İktisat ve İşletme Fakültelerinde okuyan öğrenciler, Ar-Ge firmalarında çalışanlar, Antalya ve çevre illerdeki teknoloji girişimcileri, lise öğrencileri başta olmak üzere yazılım dünyasına merak duyan herkes katılabilir.

GDG Antalya Nedir?

Google Developers Group (GDG), büyük bir tutkuyla Google teknolojileri hakkındaki deneyimlerini paylaşan gönüllü geliştiricilerden oluşan bir topluluk. GDG Antalya ekibi tarafından 2017 yılında organize edilen bu etkinlik ile amaç, Antalya’nın geliştirici, bilişim ve teknoloji potansiyelini ortaya koymak. Diğer bir amaç da teknoloji ile ilgilenen insanları teşvik etmek ve onlara destek olmak.

DevFest Nedir? 

DevFest, Google Developer Grouplarının Eylül ile Aralık ayları içerisinde dünyanın birçok şehrinde düzenlediği etkinliklere verilen isimdir. 2013 yılında İstanbul’da başlayarak, Ankara, Eskişehir ve İzmir’de gerçekleştirilen ve artık Antalya’da da devam eden DevFest, teknolojiye meraklı, yazılım geliştirmeye gönül vermiş binlerce kişiyi Türkiye’den ve dünyadan profesyonel isimlerle bir araya getiriyor.

Etkinliğe ücretsiz olarak kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

GDG Antalya’nın diğer etkinliklerini takip etmek için Facebook kanalına buradan, Twitter kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.