Kuveyt Türk Hackathon, programlamaya meraklı, proje üretmekten keyif alan yazılımcıları ve FinTech (Finans Teknolojileri) alanında farklı fikirleri olan, tasarım, yaratım ve problem çözmeye yatkın herkesi, FinTech’in geleceğini kodlamaya davet ediyor.

Kuveyt Türk Hackathon FinTech

FinTech’in Geleceğini Kodlayanlar, Hackathon’da Buluşuyor!

Kuveyt Türk tarafından ikincisi gerçekleştirilecek olan Kuveyt Türk Hackathon; öğrencilere, çalışanlara, bireysel katılımcılara, gruplara, ne seviyede olursa olsun deneyimli ve yeni başlayan yazılımcılara yönelik bir yarışma.

Her yaştan bireye açık olan Hackathon, katılımcılara alternatif ödeme sistemleri ve sosyal medya deneyimli mobil uygulama alanında yazılım fikirleri geliştirmek için fırsat oluşturarak teknoloji, yaratıcılık ve işbirliği vasıtasıyla güçlü bir yerel topluluk yaratmayı hedefliyor.

Kuveyt Türk Hackathon’da Sizi Neler Bekliyor?

Katılımcılar 11-13 Mayıs tarihlerinde bir araya gelecek, 41 saat uykusuz ama keyifle “kodlayacak” ve FinTech’in geleceğini şekillendirecek uygulamalara imza atacaklar.

Bu etkinlikte proje fikirleri üzerine çalışmaktan çok daha fazlasını deneyimleyebilirsiniz. Kısacası IoT, endüstri teknolojileri, NFC, QR Code, VR, AR, grafik tasarımı, arayüz tasarımı ve çok daha fazla başlığa değineceğiniz geliştirici bir etkinlik sizi bekliyor.

55.000₺ Ödüllü Hackathon’da Kendini Göstermeye Var Mısın?

Bireysel olarak ya da ekip halinde hem büyük ödüller için yarışabileceğiniz hem de projenizle bankacılığın yeni devrinde fark yaratabileceğiniz Kuveyt Türk Hackathon’un büyük ödülleri ise şöyle:

1.projeye 20.000 TL, 2. projeye 15.000 TL, 3. projeye 10.000 TL 4. ve 5. olan projelere ise 5.000 TL ve ayrıca Jüri Özel Ödülü de verilecek.

Nasıl Başvuru Yaparım?

3 gün boyunca dijital bankacılık üzerine fikir geliştirmek ve kodlamayı hızlandırmak, büyük ödülleri kazanmak, network ağınızı geliştirmek, araştırmak yapmak, yoğun ve üretken bir gün geçirmek isterseniz; http://kt-invent.com.tr adresinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Unutmayın, bu fikri yaratmak için ihtiyacınız olan her şey sizde gizlidir ve tek sınır kendinizdir.

Başvurunuzu hack etmeyi unutmayın! 🙂

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.