1971 yılında dünyanın en çok içilen ve satılan kahvesi Starbucks, sadece 2 öğretmen ve 1 yazar ile kurulmaya başlandı. Daha sonra Howard Schultz ve İtalyan espresso barları da katılarak günümüze kadar değişmeyen tada ve başarıya ulaşıldı. Şimdilerde ise Starbucks Türkiye mobil uygulamasıyla bizlerle.

Amerikalı en büyük kahve zinciri Starbucks kuyruklarını bilirsiniz. Genelde ödeme kısmında oluşan bu kuyruk artık bir son almaya başladı. Nasıl mı? Starbucks Türkiye mobil uygulaması sayesinde. Starbucks artık cebinize geliyor!

Mobil uygulamayla birçok Starbucks avantaj ve fırsatlarını yakalayacak ve cepten ödemeleriniz sayesinde ücretsiz kahve keyfini de tadacaksınız.

Starbucks Türkiye Mobil Uygulaması’nı Keşfedin!

Starbucks Türkiye uygulaması sadece Türkiye’de bulunan Starbucks ziyaretçilerine özeldir. Uygulamayı Google Play Store ve AppStore’dan indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yapacaklarınız çok basit.

Üyeliğiniz yoksa üyelik işlem ve bilgilerini doldurarak Starbucks hesabı ve kartı oluşturuyorsunuz. Bu kart sayesinde mobil ödeme oluşacak ve artık ödemelerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Starbucks Card oluştur seçeneği ile bunu aktif edebilirsiniz.

Starbucks Türkiye uygulamasında diğer cepten ödeme uygulamalarından farklı olarak Telefonu Salla ve Öde seçeneği de bulunuyor. Aktif etmeniz durumunda çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ödemelerinizi yapabileceksiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı açmak, telefonunuzu sallamak ve çıkan QR kodunu kasiyerde çalışan arkadaşa göstermek olacak. Bu hızlı işlem sayesinde ayrıca yıldız toplayacak ve bu yıldızlar ile ücretsiz ikramlardan yararlanabileceksiniz.

Starbucks Türkiye uygulamasına girerek Starbucks Card’a para yüklemek isterseniz sadece kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterli olacak. Hesabınıza para yüklerken ne kadar yüklemek istediğinizi seçmeniz gerekiyor.

Dilerseniz Hesap Geçmişi sayesinde Starbucks Card hesabınız ile ne kadar ödeme yaptığınıza ve ne kadar para yatırdığınıza dair ödeme bilgilerini rahatlıkla görebilirsiniz.

Starbucks Türkiye uygulamasında yer alan Mağazalar sekmesi sayesinde size en yakın Starbucks mağazalarını görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında da detaylı bilgi almak isterseniz, yine uygulama üzerinden Ürünler sekmesini seçerek ulaşabilirsiniz. Buradaki ürünleri, sosyal ağ üzerinden arkadaşlarınızla ve çevrenizle paylaşabilirsiniz.

Uygulama üzerinden ne kadar yıldız kazandığınızı, ne kadar ödeme yaptığınızı, kart bilgilerinizi, bakiyenizi ve kazandığınız ya da kazanacağınız ikramları görebilirsiniz. Ayarlar sekmesine girerek Starbucks kampanya ve fırsatları için e-posta ve SMS seçeneği de aktif edebilirsiniz. Gelecek avantaj ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Starbucks Türkiye ile kahve deneyimini artık cebinizde yaşayabilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁
Starbucks Türkiye
Starbucks Türkiye

PAYLAŞ
Çocukluk döneminden bu yana teknolojiyle haşır neşir, teknik incelemeler, mobil oyunlar ve mobil trendler üzerine yazmayı seven bir ui/ux tasarımcısı.