Ana Sayfa Listeler En İyi Mobil Bankacılık Uygulamaları

En İyi Mobil Bankacılık Uygulamaları

4
4933
mobil bankacılık uygulamaları

Bugün, her banka bir mobil şube sunuyor artık, ancak her mobil şube de eşit yaratılışta diyemeyiz tabii. Aralarından bazıları, diğerlerinden daha iyi. Kullanıcıyı yormadan, istenilen işlemi hızla tamamlatıyorlar. Bugünkü yazımızın konusu da işte bu: En iyi mobil bankacılık uygulamaları.

Neden Mobil Bankacılık?

Banka şubelerinde saatler süren uzun ve sıkıcı bekleyişler, gelişen teknoloji ile gün geçtikçe tarih oluyor. Bir zamanlar en küçük ödeme ya da para çekme işleminden, hesap açma ve kapama ya da havale tarzı işlere kadar her şey için şubelere gitmek zorundaydık.

Daha sonra ATM’ler sayesinde daha havadar bir ortamda kuyruk bekleme konforuna kavuştuk. Telefon bankacılığı ile evimizin konforunda çile doldurma rahatına da eriştikten sonra, nihayet internet bankacılığı geldi.

Artık havale, fatura ödeme, kart borcu ödeme, sanal kart oluşturma ve silme, sanal kart limiti belirleme, hesap açma veya kapama, döviz ve altın gibi yatırım araçları alıp satma işlemlerimizin hepsini, internete bağlanabildiğimiz sürece istediğimiz yerden, kimseyi de beklemeden yapabilir olduk bu sayede.

Şimdi ise gelişen mobil teknolojiler ve yaygınlaşan akıllı cihazların sayesinde, bankacılık işlemlerimizi hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde her yerden gerçekleştirebildiğimiz mobil uygulamalar var.

Ben de bu yazıda, mobil bankacılık uygulamalarına genel bir bakış atıp içlerinden en iyi olanları sizinle paylaşmak istedim. İşte karşınızda Türkiye’nin en iyi mobil bankacılık uygulamaları…

Önceki

1. Garanti Cep – Mobil Bankacılık

Garanti Cep uygulaması, kesinlikle en zengin işlev ve özellik yelpazesine sahip; aynı zamanda en sık güncellenen mobil uygulamalardan da biri.

Garanti Bankası, bugüne kadar internet ve mobil teknolojileri en hızlı uygulamaya koyan ve müşterilerine sunan bankalardan biri oldu. Bu bakımdan, bankacılığı mobil dünyaya taşıyan uygulamaların ilk ve en başarılı olanlarından birini yapmış olması hiç şaşırtıcı değil.

Garanti Cep, sık sık güncellenen, güvenlik, performans ve sunulan bankacılık hizmetleri açısından en üst seviyede yer alan uygulamalardan biri. Bir banka şubesi ya da internet şubesinden yapabileceğiniz işlemlerin neredeyse hepsini, mobil uygulama üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün.

Havale, EFT, fatura ödeme gibi standart işlemlerin yanı sıra, bu işlemleri hızlı ulaşılabilecek kısa yollarla, söz gelimi kira ödemeniz ya da telefon faturanızı tekrar tekrar hesap ya da abone numarası girmeden hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Benzer şekilde, TL, döviz ya da altın farketmeden hesap açma, kapama, döviz alım ve satımı, kredi kartı ve sanal kart işlemlerinizin tümünü, rahatça gerçekleştirmenize izin veriyor uygulama.

Arayüz bakımından oldukça kullanıcı dostu olan uygulama, performans ve stabilite olarak da son derece başarılı.

Eğer, Garanti Bankası ile çalışıyorsanız, Garanti Cep mobil uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi nerede olursanız olun, çok rahat gerçekleştirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

‎Garanti BBVA Mobile
‎Garanti BBVA Mobile
Önceki