Ana Sayfa Listeler Hava Durumunu Takip Edebileceğiniz 10 Hava Durumu Uygulaması

Hava Durumunu Takip Edebileceğiniz 10 Hava Durumu Uygulaması

1
1065
Hava Durumu Uygulaması

Özellikle mevsim geçişlerinde hava durumunu öngörmek hiç kolay değil. Olası bir hava değişikliğinde hazırlıksız yakalanmamak için hava durumunu önceden kontrol etmek hayatınızı kolaylaştırabilir. Bu amaçla size uygun olan bir hava durumu uygulaması bulup günlük hava tahminlerine bakmanızda büyük yarar var.

Dışarı çıkmadan önce ne giyeceğinize karar vermeniz veya yanınıza şemsiye alıp yağmura yakalanmamanız için bu tip uygulamalardan yardım alabilirsiniz. Hava durumu uygulamaları sayesinde daha yatağınızdan kalkmadan telefonunuzdan veya tabletinizden hava durumuna göz atarak gününüzü planlayabilirsiniz.

İşte hava durumunu takip edip ona göre plan yapabileceğiniz 10 hava durumu uygulaması…

Önceki

1. AccuWeather

100’den fazla dil desteği olan AccuWeather, birçok telefonun dahili hava durumu uygulaması olması sebebiyle dünyada en çok tanınan ve kullanılan hava durumu uygulamalarından biri. Nokta atışı hava tahminleri yapmayı amaçlayan MinuteCast özelliği sayesinde yağışların başlangıç ve bitiş zamanlarını takip ederek, günlük hayatınızı daha kolay planlayabilirsiniz. Radar animasyonu ve uydu görüntüleri dahil olmak üzere birçok detaylı bilgi de barındırıyor.

Uygulamayı Android için buraya, iOS için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

AccuWeather Hava Durumu
AccuWeather Hava Durumu
Developer: AccuWeather
Price: Free
Önceki
error: İçerik korunuyor!