Honor View 10 Android Pie güncellemesi başlamış oldu. Huawei’nin fiyat performans ürünü olan Honor View 10, Android Pie güncellemesini kısa bir süre içerisinde tüm cihazlara ulaştırmayı planlıyor.

Üretici fiyat performans modellerinde de üst düzey kullanımlar sunmakta ve bu alanda kullanıcılarına daha profesyonel kullanımlar sunabilecek. Peki Android 9 Pie Güncellemesi neler getirecek?

Honor View 10 Android Pie Güncellemesi Nedir?

Çinin dünya markası olan akıllı telefon üreticisi Huawei, Mate Pro sonrasında Avrupa’da yer alan Honor View 10 akıllı telefonlarında Android 9 Pie güncellemelerini başlattı.

Android Pie Android işletim sisteminin son sürümü oldu. Bu sürüm ile Honor View 10 arabirim olarak EMUI 9.0 olarak en güncel hale geliyor. EMUI Huawei arabiriminin en güncel hali.

Güncellemenin yapı numarası 9.0.0.108 olmakta ve BKL- L09 model Honoe View 10 cihazlarında yayınlanmış durumda. Ancak kısa bir süre içerisinde güncellemenin tüm View 10 modellerine ulaşması mümkün olacak gibi görünüyor.

Honor View 10 Android Pie

Güncelleme ile GPU Turbo 2.0 Desteği Geliyor

Honor View 10 bu güncelleme ile GPU Turbo 2.0 desteğine sahip olacak. Bu da oyun alanında cihazın performansının iki katına çıkması anlamına geliyor.

Bunun yanında hızlı uygulama açılışlarına sahip olacak cihazda bir şifre yöneticisi ve bir seyahat asistanı da olacak. Bazı dijital sağlık özellikleri ile de bu uygulama desteği ile cihaz kullanıcılarına sunuluyor.

Bu dijital sağlık özellikleri genel anlamda kullanıcılarına akıllı telefon alışkanlıklarını takip edecek ve kullanıcıları için bazı sınırlar belirleyebilecek. Bu da akıllı cihaz kullanımının çok daha sağlıklı ve verimli bir şekilde olmasını sağlayabilir.

Yeni gelecek güncelleme cihazın kullanım alanında çok daha profesyonel bir şekilde kullanımına olanak sağlayacak ve pek çok amiral gemisi model ile kıyaslanabilecek.

PAYLAŞ
Yerden yüksekte işlerin peşinde, seyahatten beslenen, en büyük tutkusu dans, felsefesi özgürlük olan, mobil dünyaya meraklı, amatör fotoğrafçı, müzik aşığı, edebi bir kişilik.