Kodlama bilmeden kendi mobil uygulamanızı yapabileceğiniz yegane platform MobiRoller iki yeni özelliğiyle sizlerle! Artık MobiRoller’la yaptığınız kendi uygulamanıza YouTube Pro modülünü ve Uygulama İçi Satın Alma modülünü ekleyebileceksiniz.

mobiroller

MobiRoller Kimdir?

Önce biraz MobiRoller’dan bahsedelim. MobiRoller isteyen herkesin, kod bilgisine gerek duymadan kendi mobil uygulamasını geliştirmesini ve mobil uygulamalardan para kazanmasını sağlayan pratik bir mobil uygulama platformu. Bu platformu kullanarak oluşturduğunuz uygulamayı hem Android hem de iOS tabanlı hazırlayabiliyorsunuz.

MobiRoller, yaklaşık olarak 160.000 üye tarafından geliştirilmiş 120.000 mobil uygulamaya sahip ve Türkiye pazarında 1.sırada.

Antalya Teknokenti’nde yer alan Ar-Ge ofisine ek olarak, İstanbul’da Satış ve İş Geliştirme ofisleri bulunan MobiRoller, bugünlerde Türkiye pazarında yakaladığı başarıyı yurt dışına açılarak dünya pazarında da sürdürmeyi hedefliyor.

mobiroller

YouTube Pro Nedir?

MobiRoller platformunda daha önce YouTube modülüne sahipti. Bu YouTube modülünü kullanarak YouTube videolarınızı mobil uygulamanıza aktarabiliyorsunuz ve bu sayede videolarınızın kullanıcılarınız tarafından da izlenmesini sağlayabiliyorsunuz.

Fakat platform bununla kalmadı ve popülaritesi hayli artmaya devam eden “YouTuber’lık” olayına da el attı. Bir YouTuber’sanız veya olma yolundaysanız, kendinize özel geliştirdiğiniz mobil uygulamanıza YouTube Pro modülünü ekleyerek gelişmiş özelliklerden faydalanabilirsiniz. Kullanıcılarınız uygulamanız üzerinden YouTube kanalınıza abone olabilir,  videolarınızı beğenebilir ve onlarla sürekli etkileşim halinde kalabilirsiniz.

mobiroller

İçeriklerinizi sunduğunuz bir mobil uygulama yaratıp, daha sonra buna ek olarak ürettiğiniz video içerikleri de mobil uygulamanızdan vererek YouTube kanalınızın gelişmesini de sağlayabilirsiniz.

Uygulama İçi Satın Alma Modülü

Ürettiklerinizi artık bedava sunmak istemiyor musunuz? Öyleyse Uygulama İçi Satın Alma modülü tam size göre. Mobil uygulamanıza yüklediğiniz içeriklerin bir kısmını ücretsiz yaparak insanlara neler ürettiğinizi, neler sunduğunuzu gösterebilirsiniz. Eğer beğenirlerse sizlerden içeriklerin geri kalanlarını satın almak isteyeceklerdir.

Bir yemek tarifi uygulamanız mı var? Patatesli yemek tariflerini ücretsiz sunarken, etli yemek tariflerinizi neden ücretli sunmayasınız?

mobiroller

Öğrencilere yönelik konu anlatan bir platformunuz mu var? Konuları neden ücretli anlatmayasınız?

Sizler de MobiRoller üzerinden yaptığınız uygulamalarınıza Uygulama İçi Satın Alma modülünü ekleyerek ürettiğiniz içeriklerden para kazanabilirsiniz.

Gelecek Cebinizde

Her geçen gün MobiRoller ile yapılabilecek şeylerin sınırı azalıyor! Sizler de geleceğe ayak uydurun, mobil uygulamanızı yapın ve hemen para kazanmaya başlayın.

mobiroller

Hem YouTube Pro modülüne hem de Uygulama İçi Satın Alma modülüne sadece Eco Paket sahibi olarak erişim sağlayabiliyorsunuz. Hemen kullanmaya başlamak için tıklayın.

PAYLAŞ
Anime/Manga sever, sanatsal işlere meraklı, akıntının tersine gitmekten çekinmeyen, sıkı bir oyun tutkunu.