Google Pixel 3 yeni amiral gemisi cep telefonu modelleriyle fark yaratmaya hazırlanıyor. Mobil iletişim teknolojisinde tüm şirketler adeta birbirine atak üstüne atak yaparak her anlamda birbiriyle rekabetin dozunu günden güne artırmakta.

Tümüyle ortada duran bu rekabete elbette Google‘da yepyeni modelleriyle misillemede bulundu. Google Pixel 3 ve Google Pixel 3 XL modellerinde dikkat çeken kamera teknolojisine dair dipnotları sizlerle paylaşıyoruz… Peki Google Pixel 3 özellikleri neler getirecek ?

Google pixel 3

Google Pixel 3 HDR+ Geldi

Fotoğraf çekmek isteyenlerin en çok nefret ettiği şey elbette çekimin gecikmesi ve istenen pozun bir türlü yakalanamaması gibi bir sorun karşımıza çıkıyor. Ancak Google iki yeni amiral gemisinde bu sorunu çoktan geride bırakmış. HDR+ teknolojisiyle sıfır gecikme garantisini tüm kullanıcılarına sunuyor.

Yapay Zeka Teknolojili Çekim

Yine yapay zeka teknolojisini kullanarak bütün çekimlerinizde kendi kendine otomatik olarak düzeltmeler yaparak size en iyi çekimi sunmaya devam ediyor. Bu özelliğiyle de şimdiden kullanıcılarının merakla beklediği modeller olarak her anlamda tamamen fark yaratmakta.

Yaklaşınca Bile Görüntü Kalitesi Aynı

Süper çekim özelliğinin bir parçası olarak yakın çekim yapmak isteyenlerin kesinlikle görüntü kalitesinde en ufak bir sorun bulunmuyor. Bu sayede yüksek görüntü kalitesine dayanarak her anlamda üstün performanslı çekimlerin elde edilmesine zemin hazırlıyor.

Google pixel 3

Grup Selfie

Özçekim yani en çok bilinen adıyla Selfie çekim için ön kameraların kadrajına maksimum 3 kişi sığabiliyor. Oysa Google Pixel 3 çift ön kamerasıyla grup Selfie çekimlere her anlamda olanak sunuyor. Bu da her açıdan sizin kamera teknolojisi bakımından yeni nesil amiral gemilerini en iyi şekilde kullanabilmenizi sağlamakta. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar da yeni modeller adına dikkat çeken sıra dışı özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.