Ana Sayfa Nasıl Yapılır? Batarya Sorunu için 5 Çözüm Yöntemi

Batarya Sorunu için 5 Çözüm Yöntemi

0
2693
batarya sorunu

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri batarya konusu bizim için önemli bir sorun haline geldi. Dudak uçuklatan fiyatlara sahip üst segment akıllı telefonlar bile henüz bu belayı başımızdan atabilecek seviyeye gelebilmiş değiller. Hangi akıllı telefona sahip olursak olalım batarya süresi beklentilerimizi karşılamaya yetmiyor ve doğal olarak bu durum günlük hayatta bizim için büyük bir problem haline geliyor. Ama üzülmeye gerek yok, çünkü batarya ömrünü ve şarj süresini uzatacak bazı yöntemler var. İşte batarya sorunu yaşayanlara çare olacak 5 öneri..

Mobil Cihaz Batarya Sorunu

Önceki

1. Telefonunuzu ısıdan mümkün olduğunca uzak tutun

Akıllı telefonlar ısıyı sevmezler. Özellikle de bataryanızın ısıya maruz kalması telefonunuzun yavaşlamasına ve bataryanızın ömrünün kısalmasına neden olur. Bu nedenle en azından şarj süresi boyunca telefonunuzu güneşin altında bırakmamaya özen gösterin. Açık havada şarj etmek zorunda kaldığınızda ise kılıf kullanmak iyi ve akıllıca bir çözüm olacaktır.

Önceki
Damla Özdemir
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.