Xiaomi Mi Mix 3 özellikleri ile teknoloji tutkunlarını mest etmeye geliyor. 2011 yılında ilk telefonunu piyasa sunan Xiaomi, Çin Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi. Özellikle Çin’de Pazar payını oldukça büyüten firma, dünyanın birçok ülkesinde pazar hacmini büyütmekte.

Kısa sürelerde birçok model çıkararak adından sıkça bahsettirmesinin yanında uygun fiyatları ve çeşitli özellikleri ile insanlar tarafından sıkça tercih edilmekte. Hızlı büyümesi ile kısa süre de büyük finansörlerden ciddi yatırımlar alan Xiaomi, marka değerini 2014 yılında 46 milyar dolar bandının üzerine çıkarmayı başardı.

Xiaomi Mi Mix 3 özellikleri

Xiaomi Mi Mix 3 Özellikleri Sınırları Zorluyor!

Xiaomi firmasının üst düzey yöneticilerinden biri olan Donovon Sung, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir görsel ile adeta şok etkisi yarattı. 5G ve 10 GB yazan iki adet Çin Pasaportu resmi paylaşan Sung bombayı patlatarak yeni çıkacak olan Xiaomi Mi Mix 3’ün bazı efsane özelliklerini paylaşmış oldu. 25 Ekim’de yapılacak lansman ile tanıtımını gerçekleştirecek olan firma, dünyanın ilk 5G uyumlu telefonunu da tanıtmış olacak. En yakın rakiplerinin oldukça önünde ilerleyen Xiaomi, trendlere uyum sağlayan değil, trendleri belirleyen marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Lansman Öncesi Büyük Merak

Daha önce Falling Stars akımı ile Xioami Mi Mix 3’ün çeşitli renklerini paylaşan Xiaomi, telefona duyulan ilgiyi ve beklentiyi oldukça yükseğe çekmiş oldu. Özellikle Çin’de büyük rağbet gören telefon, hayranlarını iyice sabırsızlaştırmış durumda.

Xiaomi Mi Mix 3 özellikleri

Gizemli Tasarım Bekleyişi

Qualcomm Snapdragon 845 yonga seti, çeşitli ram ve depolama hacmi gibi varyasyonları, parmak izi okuyucusu, çerçevesiz ekranı, üstün nitelikli kamerası, yüksek performansı ile Xiaomi’nin amiral gemisi kıyıya büyük bir hızla yanaşmakta. 25 Ekim tarihine kadar başka görsellerle çeşitli özelliklerinin tanıtılmasını bekleyen kullanıcılar telefonun piyasaya çıkacağı günü iple çekiyorlar.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.