Galaxy Note 10 özellikleri açıklanınca en dikkat çeken 6.66 inçlik ekranı oldu. Akıllı telefon piyasasında marka değerini milyar dolarlar seviyesine çıkaran ve çıkardığı her yeni model ile büyük bir heyecan yaratan Samsung, son olarak Note 9 modeli ile yine adından sıkça söz ettirmişti.

Büyük markaların rekabet sahası olan akıllı telefon pazarı farklı klasmanlarda markaların birbirleri ile kıyasıya yarıştığı sahnelere tanıklık etmekte. Son çıkan akıllı telefonlarda dikkat çeken ekran boyutları kendi içinde bir savaşa dönüştü. Markalar ekran boyutları ile teknolojilerini yarıştırmaya başladılar.

Galaxy Note 10 özellikleri

Galaxy Note 10 Özellikleri

Çıkması beklenen yeni Samsung Note 10, 6.66 inçlik ekrana sahip olacağı söylentiler arasında. Bu ekranla birlikte Samsung şimdiye kadarki en büyük akıllı telefon ekranını üretmiş olacak ve ezeli rakibi Apple’nin önüne geçmiş olacak. iPhone XS MAX’ten yarım santim daha büyük bir ekranla piyasaya çıkacak olan Note 10 ekran savaşlarına son noktayı koyacak gibi görünüyor.

Samsung çıkardığı her modelde genel olarak bir tık daha büyük ekranlar kullansa da iPhone XS Max modeli Samsung Note 9 ve Galaxy 9’dan daha genişti. Telefon üretim periyotlarını Galaxy 7 felaketinden sonra 1 yıla çıkaran Samsung her türlü ihtimali değerlendiriyor, piyasanın her açığını iyi değerlendiriyor ve cihazlarını son teknolojiye göre çıkarmaya özen gösteriyor. Bu yüzden son çıkaracağı Note 10 modelinde de teknik özelliklerin dışında ekran boyutunda da sınırları zorlayacak gibi görünüyor.

Galaxy Note 10 özellikleri

Teknoloji Kompaktlaşıyor

Teknolojinin son nimetlerinden yararlanarak, telefon içerisinde kullanacağı ürünleri küçülten Samsung, ekran boyutunu büyüterek tasarım konusunda büyük meraka neden oldu. Samsung Note 10’da kulaklık girişinin olmayacağı ve DaVinci kod adıyla çıkacağı dedikoduları günden güne giderek artmakta. Bu durumda Samsung Note 10 daha piyasaya çıkmadan adından sıkça söz ettirmeye başladı diyebiliriz.

PAYLAŞ
Mottosu "araştır, test et, uygula" olan, Android dünyasının sıkı takipçisi, Kanada sempatizanı, iyi bir dart ve bilardo oyuncusu, spora düşkün bir bilgisayar mühendisi.