Snap Originals özelliği yeni bir özellik olarak bizleri karşılamaya hazırlanıyor. 12 dizi ve belgeselden oluşacak Snap Originals şimdiden çok fazla insanın dikkatini çekmiş durumda. Peki Snap Originals özelliği nedir? Neler getirecek?

Snap Originals özelliği

Snap Originals Özelliği Hazırlanıyor

Hepimizin bildiği üzere Snapchat uygulaması bundan birkaç sene önce hayatımıza dahil olmuş ve dahil olduğu andan itibaren milyonlarca kullanıcının aktif olarak kullandığı bir uygulama haline gelmişti.

Daha sonraları sahip olduğu ‘anlık resim’ özelliği ile birden fazla sosyal medya uygulamasına yön gösterici olmuş oldu. Şimdi ise yine herkesi kendine kilitleyecek adeta kendisinden bir an bile ayrılmamıza pek imkan vermeyecek çevrimiçi yayıncılık bakışı ile geri dönüyor.

Snap Originals özelliği

Snap Originals Neler Getiriyor?

Snap Originals 12 dizi ve belgeselden oluşacak olup şimdiden kullanıcıların dikkatini çekmeye başlamış durumda. Snap Originals’da yayınlanacak olan eserler, her gün yeni bir bölüm ile karşımıza gelecekler.

Sahip olacağı diziler tek tür olmayıp gerek komedi gerek gizem-gerilim türündeki dizileriyle kitlelerine ulaşacak. Yapılacak olan belgesel serisi ise Laguna Beach’in yükselen yıldızlarını ele alacak.

Bunların haricinde ise Snap Originals’ın sahip olacağı Show Portalları ise aynı şekilde merak uyandırmaya başladı. Her zaman ki yaptığımız hareketi yaparak, ekranı yana kaydırarak, Show’a dahil olmanız oldukça mümkün hale getirilmiş. Snap Originals, Snapchat’in esas özelliklerinden olan filtreleri ve lensleri de işin içine dahil etmenizi mümkün hale getiriyor.

Anlaşılan o ki Snapchat hayatlarımızın merkezine yine aynı hızıyla dahil olmayı tekrardan başaracak. Tekrardan sarı logoyu telefonumuzdaki en çok kullanılan kısma getirmeye başlasak iyi olur, anlaşılan elimizden düşüremeyeceğiz.

Snapchat gerçekten harika dönüyor! Ayrı bir platform üzerinde olmayan Snap Originals’ı Snapchat’teki keşfet sayfasından bulabilirsiniz veya Show’u arayarak da takibe alabilirsiniz. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.