Samsung kapaklı telefon modelinin çıkacağını duyurdu. Güney Kore’nin dev markası Samsung yaptığı ilginç yeni özellikler ve kullanıcılarını daha mutlu etmeyi amaçlayan özellikleri ile çalışmalarına devam ediyor. Geçmişten bugüne farklı telefon tasarımları ve telefon özellikleri ile bugüne kadar geldi.

Samsung kapaklı telefon

Samsung Kapaklı Telefon Nasıl Olacak?

Günümüz telefon rekabet ortamında farklı radikal bir özellik ile kullanıcılarını şaşırtacak. Artık günümüzde tek tip akıllı telefon modeli bulunuyor. Dokunmatik akıllı telefonlar herkesin gözdesi ve en çok satılan telefon modeli arasında yer alıyor.

Günümüzde tuşlu ve kapaklı telefon modelleri tarihe karıştı. Yaşlı bireyler bile akıllı telefon kullanarak çağa uyum sağladılar. Samsung ilginç bir telefon tasarımıyla bizim karşımıza çıkıyor.

Samsung’un yeni telefon modeli kapaklı bir tasarıma sahip olacak. Fakat tabi ki de klasik akıllı telefon özelliklerine sahip olacak. Sadece akıllı telefonun dokunmatik kısmı üzerine eklenecek olan kapak kısmı eklenecek. Açıkçası hiç beklenemeyecek kadar ilginç bir hamle. Samsung yeni kapaklı telefon modeli ile bütün ilgiyi üzerine toplayacak.

Samsung kapaklı telefon

Samsung Yeni Kapaklı Telefon Modeli Özellikleri

Güney Kore’nin teknoloji devi Samsung bir telefonu piyasaya sürmeden önce çıkaracak olduğu cihazın destek sayfasını takip etmeye başlıyor. Şirket SM- W2019 adlı yeni bir akıllı telefonun sayfasını resmi olarak yayına aldı. Bu bilgiye göre kesin olarak Samsung’un bu telefon modelini piyasaya süreceğinden emin olabiliriz.

Aslına bakacak olursak Avrupa ülkelerinde tuşlu ve kapaklı modellere olan merakın bittiğini söylesek de Doğu Asya’da durum bu şekilde değil. Doğu Asya’da hala tuşlu ve kapaklı telefon modelleri ilgi görüyor ve satılıyor. Samsung önce yeni cihazını orada tanıtmayı planlıyor. Snapdragon 845 işlemciye sahip telefonun 6 GB veya 8 GB olması düşünülüyor. Telefonun ne kadar fiyatla satılacağı ise merak konusu oldu, fiyat ile ilgili en ufak bir sızıntı olmadı.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.