BiTaksi yeni özellik ile kullanıcılarını pratik bir çözüme kavuşturmaya hazırlanıyor. Yeni güncelleme ile uygulama ana ekranda kullanıcının en çok gittiği yerleri sıralayacak.

BiTaksi Yeni Özellik

BiTaksi Yeni Özellik Hakkında

BiTaksi, son dönemlerin en çok kullanılan uygulamaların başında yer alıyor. Ulaşımda taksi bulma sorununu çözüme kavuşturan uygulama son güncelleme ile daha kullanışlı hale geldi.

Son özellik ise sık gidilen yerlerle ilgili. Artık uygulama en çok gidilen yerleri sizin için sıralayacak ve böylece tarif etme gereği duymadan tek tıkla gitmek istediğiniz adrese gidebileceksiniz.

Uygulamanı geliştiricileri bu güncelleme ile zaman kaybının ve yanlış anlaşılmaların önüne geçmeyi hedefliyor. Böylece adres tarifine gerek kalmadan en çok ziyaret edilen yerler listenize tıklayarak, kolayca ulaşım sağlayabileceksiniz.

BiTaksi Yeni Özellik

En Sık Gidilen Adresler En Üstte

Uygulamayı kullananların belki de en büyük sorunu tekrar tekrar adres tarif etmekti. Son güncelleme bu problemi ortadan kaldırdı. En sık ziyaret edilen adresler en üstte yer alacak ve bu bilgiler de uygulamanın ana ekranında görülecek.

Eğer gitmek istediğiniz adres eğer sık seyahat edilenler listenizde ise, taksi çağırmadan önce adrese tıklamanız yeterli olacak. Böyle taksi çağırdığınızda, hiçbir müdahaleye gerek kalmadan hedef adrese gidebileceksiniz.

BiTaksi‘nin bu özelliği ev, iş, okul gibi sık gidilen adresler için kurtarıcı olacak. Listenin başında yer alacak bu bilgiler ile zaman kaybı tarihe karışacak.

Yeni Özellik Nasıl Kullanılacak?

Özelliği kullanabilmek için yapılması gerekenler ise son derece basit. Öncelikle yapmanız gereken “Hesabım” bölümüne giriş gerçekleştirmeniz. Ardından “Favori Adreslerim” bölümüne giriş yapın. Ev, okul, iş yeri veya diğer sık gidilen adres bilgilerinizi favori adres listenize ekleyin.

Bu eklemeler daha sonrasında söz konusu adresleri üst tarafta görmenize yardımcı olacak. Dilerseniz adres adıyla dilerseniz de haritanın üzerinden konum seçerek kolayca favori adreslerinizi oluşturabileceksiniz.

PAYLAŞ
Doğayı, hayvanları, yeni kültürleri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfetmeyi seven, araştırmayı hayat felsefesi edinen bir zat-ı muhterem.